نمایش 1–36 از 446 نتیجه

کاغذ دیواری طوسی

شاید اولین چیزی که از رنگ طوسی یا خاکستری شنیده اید این باشد که رنگی افسرده و دلمرده است و نباید از آن در محیط های خانگی استفاده نمود اما اگر یک جستجوی ساده در مورد دکوراسیون های جدید در اینترنت انجام دهید در اکثر موارد رنگ طوسی را مشاهده خواهید کرد. اگر این رنگ افسرده و دلمرده است پس چرا طراحان دکوراسیون حرفه ای از آن در طراحی و دیزاین خانه ها استفاده می کنند؟ آیا کاغذ دیواری طوسی تاثیری روی طراوت خانه دارد؟

در ادامه ی پرسش های بالا در واقع باید گفت که درست است که رنگ طوسی به خودی خود رنگ شادی نیست اما ترکیب آن با رنگ های دیگر بسیار جذاب، شیک و حتی پرنشاط خواهد بود. رنگ طوسی یکی از اصلی ترین رنگ های خنثی است که در دکوراسیون های مدرن به شدت مورد استفاده قرار می گیرد.

شاید بسیاری از شما در مورد روانشناسی رنگ مشکی و سفید چیزهایی بدانید و در مورد مزایا و معایب هر کدام اطلاع کمی داشته باشید. در واقع رنگ طوسی، ترکیبی بسیار کامل از رنگ سفید و مشکی است به طوری که بسیار محتاطانه و با ظرافت تمام، مزایای هر کدام از رنگ های مشکی و سفید را دارد.

نکته ی جالبی که در مورد رنگ طوسی وجود دارد این است که رنگ طوسی، رنگ های روشن تر از خودش را پر رنگ تر نشان می دهد و رنگ های پر رنگ تر از خودش را کم رنگ تر. همین ویژگی دست مایه ی بسیاری از طراحان دکوراسیون قرار گرفته است تا با رنگ های موجود در فضا بازی کنند و آن ها را تغییر دهند.

رنگ آبی فیروزه ای یا زرد تند در کنار رنگ طوسی، همنشینی فوق العاده ای را خواهند داشت. این نکته را می توانید در ست کردن مبلمان و کاغذ دیواری رعایت کنید؛ به این منوال که اگر رنگ مبلمان یا اکسسوری دکوراسیون زرد است، رنگ طوسی یکی از بهترین گزینه ها برای کاغذ دیواری‌ خواهد بود.

رنگ طوسی در آشپزخانه

رنگ طوسی در آشپرخانه هم کاربرد فراوانی دارد و ترکیب رنگی کاغذ دیواری های طوسی در آشپزخانه با رنگ کابینت ها که می تواند زرد، قرمز، آبی و سایر رنگ های تند و پر نشاط باشد، یک ترکیب رنگی عالی خواهد بود. البته حضور رنگ سفید و نقره ای (رنگ یخچال) هم در این ترکیب رنگی خالی از لطف نیست.

رنگ طوسی یعنی تعادل!

بسیاری از ما از رنگ های بسیار تند و جیغ خوشمان می آید ولی می ترسیم که آن ها را وارد دکوراسیون خانه ی خود کنیم چون استفاده ی بیش از حد از این رنگ ها در دکوراسیون، کمی آزاردهنده خواهد بود. چاره ی این مشکل فقط و فقط رنگ طوسی است. در واقع با ترکیب رنگ طوسی با این دسته از رنگ های جیغ می توان از تندی این رنگ ها کاست تا دیگر باعث خسته شدن چشم نشوند. در یک کلام می توان طوسی را این گونه توصیف کرد: « رنگ طوسی یعنی تعادل!»

خرید کاغذ دیواری طوسی

در صورت وجود هر گونه مشکل یا سوال در مورد انتخاب طرح مورد نظرتان یا در مورد نحوه ی خرید، می توانید از مشاوره ی تلفنی فروشگاه اینترنتی منزل بهره ببرید. تمامی کاغذ دیواری‌ های موجود در فروشگاه اینترنتی منزل از بهترین مواد با آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید شده اند.

سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510