نمایش 1–36 از 206 نتیجه

کاغذ دیواری راه راه


در دنیای امروز بسیار از خانواده‌ها در آپارتمان‌های کوچک و محدود زندگی می‌کنند و دوست دارند از ابتکارهای خاصی استفاده کنند و منزل خود را دلباز جلوه دهند. یکی از راهکارهای عالی برای دلباز جلوه دادن منزل، استفاده از کاغذ دیواری راه راه است. البته توجه داشته باشید که راه‌ راه‌های این مدل کاغذ دیواری عمودی است و همین عمودی بودن باعث می‌شود که ارتفاع سقف منزل بیشتر شود و خانه را بزرگ‌تر نمایش دهد. تنوع طرح‌های کاغذ دیواری راه راه واقعاً بالا است و به همین خاطر دست شما در انتخاب طرح مورد علاقه کاملاً باز است. بعضی از مدل‌های کاغذ دیواری طرح راه راه ساده هستند و راه راه‌هایی با رنگ‌های مختلف دارند و  برخی دیگر طرح‌دار هستند و طرح گل هم در آن‌ها دیده می‌شود.
خصوصیت دیگر کاغذ دیواری طرح راه راه این است که می‌توان از آن در محیط‌ها  و فضاهای مختلف استفاده کرد. در واقع هم می‌توان آن را روی دیوار پذیرایی و اتاق خواب و هم در محیط اداری و کاری نصب کرد. البته در محیط کاری باید از مدل‌هایی استفاده کنید که در آن‌ها رنگ‌های شکیل و رسمی به کار رفته باشد. رعایت یک نکته دیگر اهمیت زیادی دارد: همه دیوارهای منزل یا محیط کاری و اداری خود را با کاغذ دیواری راه راه تزئین نکنید؛ زیرا این طرحی که تا این حد زیبا و دوست‌داشتنی است، اگر بیش از حد تکرار شود خسته‌کننده می‌شود و چشم بیننده را آزار می‌دهد. سعی کنید در کنار این مدل از کاغذ دیواری ساده استفاده کنید تا هم زیبایی و جذابیت خودش را حفظ کند و هم چشم‌نواز باشد.
کاغذ دیواری طرح راه راه را می‌توان با فضاها و محیط‌های مختلف سازگار کرد ولی بهتر است که از این مدل در منازل دارای دکوراسیون مدرن استفاده کنید. دقت داشته باشید که راه راه عمودی و افقی تأثیرهای متفاوتی دارند. راه راه عمودی سقف را بلندتر و راه راه افقی دیوارها را پهن‌تر و سقف را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.
فروشگاه اینترنتی منزل با در نظر گرفتن علاقه زیاد مشتریان به کاغذ دیواری راه راه سعی کرده است که کلکسیونی از بهترین و جذاب‌ترین مدل‌ها و طرح‌های این نوع کاغذ دیواری را در سایت خود عرضه کند. در صورتی که شما هم تمایل دارید یک یا چند دیوار منزل خود را با این محصول تزئین کنید، کافی است سایز دیوار را به منزل بدهید، طرح مورد علاقه خود را انتخاب و سفارش خود را نهایی کنید.
02191303330 / 09129615520