نمایش 1–36 از 211 نتیجه

کاغذ دیواری راه راه


کاغذ دیواری‌ ها طرح های بسیاری دارند و یکی از این طرح های متنوع، طرح راه راه است. کاغذ دیواری راه راه جز آن دسته از طرح هاست که در فضاهای زیادی کاربرد دارد، از فضاهای اداری و رسمی گرفته تا فضاهای خانگی و دیوار پشت راه پله و ...
در ادامه موضعی که در بالا اشاره شد، باید بگوییم که کاغذ دیواری‌ های راه راه بیشتر در فضاهای رسمی و اداری کاربرد دارند ولی در سایر فضاها هم قابل استفاده می باشند؛ اصولاً طرح های گلدار و داماسک و ... در سالن پذیرایی خانه به کار می روند و طرح های هندسی و راه راه هم در فضاهای رسمی تر. البته اولویت انتخاب طرح همچنان با سلیقه ی شماست اما طبق پیشنهادات کارشناسان، این موارد لازم به ذکر است.
در هنگام انتخاب کاغذ دیواری‌ راه راه برای خانه یا محل کارتان، باید به این نکته توجه داشته باشید که آیا این کاغذ دیواری‌، راه راه افقی دارد یا راه راه عمودی؟ این نکته تاثیر بسیاری بر روی بزرگ دیده شده خانه‌تان خواهد داشت. رنگ بندی کاغذ دیواری های راه راه بسیار متنوع است و طیف رنگی تقریباً کاملی را شامل می شود؛ از رنگ های خنثی و سرد گرفته تا رنگ های گرم و پر نشاط. کاغذ دیواری راه راه طلایی، طوسی، صورتی، قهوه ای از محبوب ترین ها می باشند.

کاغذ دیواری راه راه افقی یا عمودی؟

در واقع راه راه های افقی، خانه را عریض تر و در نتیجه در عرض بزرگ تر و کشیده تر نشان می دهند. پس اگر سقف خانه‌تان به اندازه ی کافی بلند است و مشکلی از بابت ارتفاع خانه ندارید، کاغذ دیواری‌ راه راه افقی یکی از بهترین گزینه هاست. اما اگر فکر می کنید که باید ارتفاع سقف خانه ی خود را کمی بیشتر از حد واقعی خودش نشان دهید، کاغذ دیواری‌ راه راه عمودی گزینه ی مناسب تری است چون دیوار خانه ی شما را بلند تر از حد واقعی نشان می دهد.

خرید کاغذ دیواری راه راه

شما می توانید در بین مدل های متنوع کاغذ دیواری‌ راه راه موجود در فروشگاه اینترنتی منزل، طرح مورد علاقه ی خود را انتخاب کرده و سپس به راحتی نسبت به خرید آن اقدام نمائید. ما جدید ترین آلبوم های کاغذ دیواری راه راه را برای شما آماده کرده ایم که پیشنهاد میکنم با صبر و حوصله تمام آن ها را برسی کنید.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510