نمایش دادن همه 18 نتیجه

پارکت لمینت


یکی از بخش های مهم هر اتاق یا سالن، کف آن است. شاید امروزه بسیاری از افراد لزوم زیبا بودن دیوارهای فضای داخلی خانه و یا محل کار را درک کنند اما نباید از اهمیت کف اتاق یا سالن در دکوراسیون خانه غافل شد. پارکت لمینت یکی از محصولاتی است که برای کف اتاق و سالن طراحی و تولید شده است.
قبل از ورود پارکت لمینت ها به بازار، پارکت ها که از چوب طبیعی ساخته شده اند در بازار موجود بودند و از آن جایی که چوب ماده ای است که به شدت به آب حساس است و گاهاً در مقابل خط و خش زیبایی خود را از دست می دهد، طراحان به فکر یک محصول جایگزین گشتند.

قیمت پارکت

پارکت لمینت ها که از الیاف چوب فشرده ساخته می شوند در واقع به جای پارکت های چوبی طبیعی به بازار آمده اند. قیمت پارکت لمینت ها هم نسبت به پارکت های ساخته شده از چوب طبیعی مقرون به صرفه تر است.
مزیت دیگر این کفپوش ها حمل آسان و سرعت نصب بسیار بالای آن هاست. پارکت لمینت‌ها به وسیله نوعی مواد پلیمری پوشش داده می‌شوند که این امر مانع تجمع حشراتی مانند موریانه درون کفپوش خواهد شد که در دراز مدت هم بر بهداشت خانه تاثیر مثبت دارد و هم دوام و طول عمر کفپوش را افزایش می دهد.

خرید پارکت

پارکت لمینت‌ها در طرح های مختلفی طراحی و تولید می شوند. شما عزیزان برای خرید پارکت می توانید از بین طرح های مختلف و متنوع موجود در فروشگاه اینترنتی منزل انتخاب کرده و به راحتی خریداری نمائید.
سوالی دارید؟
09129615510 / 021-91303330