نمایش 1–36 از 234 نتیجه

کاغذ دیواری پتینه


کاغذ دیواری پتینه جایگزینی مناسب برای پوشش پتینه بر روی سطوح مختلف است. اگر به طرح‌های قدیمی  و کهنه علاقه دارید یا می‌خواهید قسمتی از فضای منزل یا محیط کار خود را به‌گونه‌ایی متفاوت دکور کنید، کاغذ دیواری طرح پتینه می‌تواند انتخاب هوشمندانه‌ایی باشد. شاید بگویید چرا نباید از پوشش پتینه به طور مستقیم استفاده کرد؟ این موضوع به تصمیم و سلیقه شما بستگی دارد.
استفاده از انواع کاغذ دیواری طرح پتینه منجر به صرفه‌جویی در زمان و هزینه خواهد شد. همچنین با مراجعه به آلبوم کاغذ دیواری پتینه با طرح‌های بی‌شماری مواجه می‌شوید که به جرات می‌توان گفت، پاسخگوی هر سلیقه‌ایی خواهد بود. فقط باید انتخاب درستی داشته باشید.

کاربرد کاغذ دیواری طرح پتینه

از کاغذ دیواری با طرح پتینه می‎توانید به عنوان پوششی مناسب برای دیوارهای منازل مسکونی، اداری و تجاری بهره ببرید. این محصول به‌گونه‌ایی طراحی شده است که به راحتی می‎تواند به نیاز کاربران در محیط‌های مختلف پاسخ دهد. به این موضوع دقت داشته باشید که با استفاده از این محصول ظاهری مدرن با رنگ و بویی قدیمی به فضا خواهید داد. از ویژگی‌هایی خاص کاغذ دیواری طرح پتینه این است که این دو مفهوم متناقض را یکجا به شما ارائه می‌دهد.

ماندگاری کاغذ دیواری طرح پتینه چقدر است؟

کاغذ دیواری طرح پتینه دارای دوام و ماندگاری بسیار بالایی است. البته این موضوع به جنس، نوع رنگ،  شیوه نگهداری، نوع نصب و نظافت آنها بستگی خواهد داشت. به همین دلیل توصیه می‎شود برای خرید آنها به سراغ مراکز و فروشگاه‌هایی بروید که در این زمینه سابقه خوبی دارند.
کارشناسان به توجه به نیاز شما و منطقه آب و هوایی بهترین پیشنهادات را خواهند داد. برای مثال برخی از استان‎های شمالی با رطوبت هوا مواجه هستند، بنابراین شاید اینطور به نظر برسد که استفاده از انواع کاغذ دیواری در این استان‌ها چندان مناسب نباشد. باید بدانید در حال حاضر انواع کاغذ دیواری با طرح‌های متنوع برای این مناطق، طراحی شده است.

آیا کاغذ دیواری پتینه قابل شستشو است؟

برای پاسخ این سوال شاید بهتر باشد در ابتدا منظور از « قابل شستشو بودن» بیان شود. اگر منظورتان این است که می‌خواهید با شلنگ آب و انواع مایع سفید کننده شروع به شستن کاغذ دیواری طرح پتینه نماید، باید بدانید پاسخ قطعا خیر است. این نوع  شستشو باعث ریختن دیوار و کاغذ دیواری با هم می‎شود.
انواع کاغذدیواری پتینه را می‎توانید با یک دستمال مرطوب نرم تمیز کنید. از وسایل تیز و خشن مانند اسفنج‌های زبر برای تمیز کردن آنها استفاده نکنید. به این ترتیب فقط باعث آسیب کاغذ دیواری خواهید شد.

قیمت کاغذ دیواری طرح پتینه

قیمت کاغذ دیواری پتینه به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله می‎توان به جنس، نوع طرح، متراژ، کیفیت رنگ، قابلیت شستشو، میزان مقاومت در برابر نور خورشید و حرارت و کشور سازنده  اشاره کرد. به همین دلیل نمی‎توان عدد ثابتی را به عنوان قیمت ارائه داد. برای این منظور پیشنهاد می‎شود در فروشگاه اینترنتی منزل محصولات را برسی کنید یا به طور مستقیم با واحد فروش تماس گرفته، تا اطلاعات دقیقی در مورد نحوه محاسبه قیمت انواع کاغذ دیواری در اختیار شما قرار گیرد.

خرید کاغذ دیواری پتینه

قبل از اینکه اقدام به خرید کاغذ دیواری پتینه نمایید لازم است پاسخ چند سوال را به طور شفاف بیان کنید:
در مرحله اول مشخص کنید به دنبال ایجاد چه فضایی هستید؟ کاغذ دیواری طرح‌های بسیار متنوعی دارد که تنها یکی از آنها پتینه است. این مدل نیز به نوبه خود، رنگ و طرح‌های بیشماری دارد. مطمئن باشید اگر این سوال را بی پاسخ بگذارید، نمی‎توانید در آلبوم کاغذ دیواری طرح پتینه، انتخاب مناسبی داشته باشید. برای مشاهده قیمت و خرید کاغذ دیواری طرح پتینه کافیه در دسته بندی طرح های پتینه محصولات را با دقت برسی کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510