نمایش 1–36 از 206 نتیجه

کاغذ دیواری داماسک


زیبایی و سادگی دو عنصری است که همیشه بشر به آن علاقه داشته و خواسته این دو مفهوم را به بهترین شکل با هم ترکیب کند. در عصر حاضر افراد بیشتر به آن دسته از کاغذ دیواری‌های ساده ولی زیبا و جذاب علاقمند هستند. کاغذ دیواری داماس که بعضی به آن کاغذ دیواری داماسک گفته می‌شود، هم جذابیت بالایی دارد و هم ساده است. طرح داماس، طرحی است که در آن گل‌های زیبا و جذاب روی یک زمینه ساده چاپ شده و این گل به صورت مرتب روی پس‌زمینه تکرار می‌شود.
زیبایی و سادگی کاغذ دیواری طرح داماس باعث شده علاقمندان زیادی در بین مشتریان و مخاطبان مختلف داشته باشد. به عنوان مثال این طرح را هم خانواده‌ها می‌پسندند و هم مدیران و صاحبان کسب و کار به آن علاقه زیادی دارند. یکی از مزایای مهم این طرح آن است در نقاط مختلف منزل مثل پذیرایی یا اتاق خواب می‌توان از آن استفاده کرد. مدیران هم می‌توانند در سالن انتظار، اتاق‌ کارمندان یا اتاق مدیریت از کاغذ دیواری داماس استفاده کنند.
در صورتی که فضای منزل یا محیط کاری شما کوچک، تاریک و دلگیر است و می‌خواهید آن را دلبازتر جلوه دهید، بهتر است از کاغذ دیواری داماسک با رنگ روشن استفاده کنید؛ چون رنگ‌های تیره هم نور را کم می‌کنند و هم فضا را محدودتر نشان می‌دهند. یکی از اشتباهات برخی از مدیران و خانواده‌ها این است که روی تمام دیوارهای محیط، کاغذ دیواری داماسک نصب می‌کنند. کاغذ دیواری طرح داماس یک محصول نفیس و خاص است و بهتر است روی یک یا دو دیوار از منزل یا محیط کار نصب شود؛ چون اگر بیش از حد از آن استفاده کنید، تکراری می‌شود، چشم مخاطب را خسته می‌کند و آن زیبایی و خاص بودن را از دست می‌دهد.
یکی از خصوصیات این نوع کاغذ دیواری آن است که با تمام مدل‌های دکوراسیون (مدرن و سنتی) سازگاری دارد و می‌توانید آن را با مدل‌های مختلف دکوراسیون سازگار کنید. تنها نکته‌ای که باید در نظر بگیرید، سازگار بودن رنگ کاغذ دیواری با رنگ سایر اجزای دکوراسیون داخلی منزل است. فروشگاه اینترنتی منزل همیشه تلاش و کوشش را کرده تا باکیفیت‌ترین و ناب‌ترین محصولات را با قیمتی عالی و مقرون به صرفه در اختیار مشتریان خود قرار دهد. در صورتی که تمایل به خرید کاغذ دیواری داماس دارید، کافی است یکی از طرح‌های موجود در سایت را بپسندید، سایز دیواری مورد نظر را به سایت منزل بدهید و سفارش خود را نهایی کنید.
02191303330 / 09129615520