نمایش 1–36 از 3937 نتیجه


پوستر دیواری که به آن کاغذ دیواری سه بعدی یا کاغذ دیواری پوستری نیز گفته می شود، طرح های زیبا و خاص هستند، که روی کاغذ دیواری های خاصی چاپ می شوند. پوستر دیواری طرح واحد و یک پارچه دارد اما کاغذ دیواری یک طرح هست که تکرار می شود. طرح ها بسیار متنوع و جذاب بوده و برای تمام سلیقه و نظرات مناسب است. به پوستر دیواری های که طرح های سه بعدی دارند و از فاصله چند متری به صورت سه بعدی دیده بنظر میرسد، کاغذ دیواری سه بعدی میگویند.
میزان سه بعدی بودن کاغذ دیواری پوستری به طرح انتخابی شما بستگی دارد. کاغذ دیواری پوستری مناسب اکثر فضا ها می باشد. پوستردیواری پذیرایی، اتاق خواب، اتاق کودک، مشاغلهای مختلف و ... را میتونید از دسته بندی های فروشگاه اینترنتی منزل ببنید. در فروشگاه اینترنتی منزل به راحتی می توانید خرید پوستر دیواری محبوب خود را، با بهترین قیمت و به صورت آنلاین انجام دهید.

قیمت پوستر دیواری

قیمت پوستر دیواری با توجه به فاکتور هایی مثل جنس کاغذ، اندازه دیوار، کیفیت چاپ متغیر است. در فروشگاه اینترنتی منزل شما می توانید پوستر دیواری مورد علاقه خود را در ابعاد دلخواه، و در جنس کاغذ های مختلف ( الیاف طبیعی، چرم، کتان و...) که قیمت های مختلفی دارند سفارش دهید. قیمت تمام پوستردیواری ها را می توانید به صورت آنلاین و اینترنتی مشاهده کنید.

خرید پوستر دیواری

از بین 3000 طرح جدید پوستردیواری که در فروشگاه اینترنتی منزل موجود است و روز به روز بر تعداد آن ها افزوده می شود، پوستر دیواری دلخواه خود را انتخاب کنید. بعد از انتخاب پوستر دیواری و مشخص کردن جنس کاغذ و اندازه دیوار، می توانید قیمت را مشاهده و خرید پوستر دیواری را به صورت اینترنتی انجام دهید.
سوالات متداول
 1. تفاوت پوستر دیواری و کاغذ دیواری در چیست؟
  پوستر دیواری برخلاف کاغذ دیواری ویژگی هایی مثل؛ قابلیت چاپ در ابعاد دلخواه، طرح دلخواه وسفارشی، جنس کاغذ های مختلف مثل الیاف طبیعی و چرم و ... را دارد. پوستردیواری در داخل ایران و با دستگاهای چاپ پیشرفته و وارداتی تولید می شود.
 2. ابعاد و اندازه پوستر دیواری به چه شکل است؟
  شما می توانید پوستر دیواری مورد علاقه خود را در هر ابعاد و اندازه ای سفارش دهید.
 3. نصب پوستر دیواری چگونه است؟
  اگر در زمینه نصب پوستردیواری مهارت ندارید حتما باید از نصاب با تجربه کمک بگیرید، بعد از اینکه سفارش شما آماده شد ما بهترین نصاب های پوستر دیواری را به شما معرفی میکنیم.
 4. تبدیل عکس دلخواه به پوستر دیواری چگونه است؟
  بله شما می توانید عکس کودک یا عکس عروسی و ... را تبدیل به پوستردیواری کنید. توجه کنید که کیفیت عکس شما حتما باید بالا باشد. برای اطلاعات بیشتر با واتساپ فروشگاه منزل در ارتباط باشید.
 5. آیا می توان پوستر دیواری را در ابعاد و طرح سفارشی تولید کرد؟
  بله، شما می توانید پوستردیواری را در ابعاد و طرح سفارشی خریداری کنید.
 6. قیمت پوستر دیواری چقدر است؟
  قیمت پوستر دیواری با توجه به کیفیت کاغذ و اندازه دیوار شما متغیر است. شما می توانید قیمت محصولات را در سایت منزل به صورت آنلاین مشاهده کنید.
 7. چرا از فروشگاه اینترنتی منزل پوستر دیواری بخریم؟
  فروشگاه اینترنتی منزل با بیش از 3000 طرح جدید پوستردیواری، 1000 پروژه نصب و اجرا شده به همراه رضایت مشتری، قیمت مناسب و کاغذ های خاص یکی از بهترین فروشگاه های آنلاین برای خرید پوستر دیواری است.
02191303330 / 09129615510