نمایش 1–36 از 112 نتیجه

تابلو


بسیاری از افراد هر چند مدت یک بار به فکر تعویض دکوراسیون خانه ی خود می افتند. اولین چیزهایی که به ذهنشان می رسد، تعویض مبلمان، پرده، فرش، رنگ آمیزی دیوارها و... است اما آیا برای ایجاد تغییر در دکوراسیون، این همه زحمت نیاز است؟ تابلو یکی از آن دسته محصولات دکوراتیو است که در عین سادگی، تغییر زیادی را در خانه ایجاد می کند.
تابلوها  امروزه در طرح های بی شماری طراحی و چاپ می شوند و متناسب با سبک دکوراسیون هر خانه، طرح های زیادی پیش روی شماست. اگر تاکنون دیوارهای خانه ی خود را خالی و خلوت نگه داشته اید، حتماً نظری به تابلوها هم داشته باشید. محل نصب تابلو هم بسیار حائز اهمیت است. به عبارتی دیگر، انتخاب درست محل نصب به حدی تاثیرگذار است که تعیین می کند تابلو به خوبی دیده بشود یا خیر؛ معمولاً دیوار اصلی پذیرایی یا روبروی محل قرارگیری مبل ها، بهترین مکان برای نصب تابلو می باشد.
تابلوهای موجود در فروشگاه منزل اغلب در دو دسته بندی تابلو چهره و تابلو خط نستعلیق است که هر دوی این دسته بندی ها فضایی هنری و شیک را به وجود می آورند.این تابلوها یک تکه یا دو تکه هستند که بسته به سلیقه ی شما قابل انتخاب می باشد.
رنگ بندی طرح های تابلوها،به تبع طرح های چهره و خط نستعلیق، غالباً از رنگ های تیره و سنگین تشکیل می شود اما در این بین رنگ های متنوعی دیده می شود. برای مشاهده ی تابلوهای بیشتر، سری به فروشگاه منزل بزنید.
02191303330 / 09129615520