نمایش دادن همه 31 نتیجه

کاغذ دیواری آبرنگی


کاغذ دیواری آبرنگی همان طوری که از نامش نیز مشخص است، شامل طرح هایی است که شبیه به نقاشی آبرنگ هستند. این دسته از کاغذ دیواری‌ ها به دلیل طرح منحصر به فردشان برای نصب در اتاق خواب یا سالن پذیرایی مناسب می باشند.
رنگ بندی این دسته از کاغذ دیواری‌ ها در محدوده ی نسبتاً وسیعی است و بیشتر رنگ های پاستلی را شامل می شود. رنگ های شاد موجود در این دسته از کاغذ دیواری‌ ها باعث شده تا فضایی شاد و پرنشاط را برای شما پدید بیاورد. همان طوری که در بالا هم اشاره شد، کاغذ دیواری‌ آبرنگی در اتاق خواب و سالن پذیرایی قابل نصب است ولی کاربرد اصلی آن در اتاق خواب است. البته طبق معمول، اولویت با سلیقه ی شماست!
از این کاغذ دیواری‌ ها می توان در دکوراسیون مدرن خانه ها بهره برد. همخوانی این کاغذ دیواری‌ ها با دکوراسیون مدرن و انعطاف پذیری آن برای ست کردن با انواع دکوراسیون مثال زدنی است. کسانی که به دنبال ایجاد فضایی پر انرژی در اتاق خواب خود هستند یا از طرح های کلاسیک و قدیمی موجود در بازار خسته شده اند و می خواهند تنوعی در دکوراسیون اتاق خواب ایجاد کنند، طرح آبرنگی یکی از بهترین گزینه های پیش روی آن هاست.
البته در فضاهای فانتزی هم می توان از این دسته از کاغذ دیواری‌ ها بهره برد. همان طوری که گفته شد، انعطاف پذیری این کاغذ دیواری‌ ها با دکوراسیون های مختلف بسیار خوب است و همین امر نیز خیالتان را در هنگام انتخابشان راحت می کند.

خرید کاغذ دیواری آبرنگی

در صورت وجود هر گونه مشکل یا سوال در مورد انتخاب طرح مورد نظرتان یا در مورد فرایند خرید، می توانید از مشاوره ی تلفنی فروشگاه اینترنتی منزل بهره ببرید. تمامی کاغذ دیواری‌ های موجود در فروشگاه اینترنتی منزل از بهترین مواد با آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید شده اند.
سوالی دارید؟
09129615510 / 021-91303330