نمایش 1–36 از 630 نتیجه

کاغذ دیواری


کاغذ دیواری میتواند انتخاب مناسبی برای طراحی دکور فضاهای مسکونی و اداری باشد. هم به دلیل نصب راحت و سریع و بدون ریخت و پاش و هم به دلیل تنوع بسیار زیاد در رنگ و طرح، برای انتخاب کاغذ دیواری باید به کاربری اتاق مورد نظر و رنگ و نوع چیدمان مورد استفاده در آن اتاق توجه شود. انتخاب کاغذ دیواری برای اتاقهای مختلف با اهداف مربوط به هر اتاق باید هماهنگ باشد. کاغذ دیواری سالن پذیرایی، باید علاوه بر داشتن طرح و رنگ شیک، کیفیت بسیار بالایی هم داشته باشد. در انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب میتوان از رنگهای شادتر و طرحهای خاص تر استفاده نمود.

کاغذ دیواری پذیرایی

از مهمترین نقاط یک واحد مسکونی، سالن پذیرایی می باشد که برای ایرانیان به دلیل مهمان نواز بودن ذاتیشان زیبایی و دلنشینی پذیرایی بسیار اهمیت دارد. کاغذ دیواری پذیرایی باید علاوه بر زیبایی و گیرایی و شیک بودن، از کیفیت بالا برخوردار باشد.

 

کاغذ دیواری اتاق خواب

برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب میتوانید به رنگ و طرح سایر وسایل اتاق خواب توجه کرده و از رنگهای مورد علاقه خود استفاده کنید، در انتخاب طرح های مناسب اتاق خواب محدودیتی ندارید، پس برای داشتن فضای مورد علاقه خود، خلاقانه انتخاب کنید.

 

کاغذ دیواری سه بعدی

پوستر سه بعدی یکی از بروزترین انواع پوستر دیواری است که طرفداران بسیاری پیدا کرده است، تنوع بسیار زیاد طرح و رنگ از دلایل عمده اقبال مردم به پوستر دیواری سه بعدی میباشد. پوستر دیواری سه بعدی در ابعاد دلخواه شما به صورت سفارشی تولید میشود.

 

کاغذ دیواری پسرانه

امروزه، انتخاب دکوراسیون اتاق نوجوانان بر عهده خودشان و طبق سلیقه ایشان انجام میشود، تنوع رنگ و طرح در طرح هایی پسرانه با توجه به روحیه آنها، انتخاب این نوع از کاغذ دیواری را آسان مینماید، رنگهای سرد مانند آبی، سبز، بنفش، طوسی و ... رنگهای مناسبی برای پسران نوجوان میباشد.

کاغذ دیواری دخترانه

تنوع طرح های دخترانه نسبت به تنوع طرح های پسرانه بیشتر است و با توجه به روحیه دختران نوجوان میتوان از رنگهای گرم مانند صورتی، قرمز، یاسی، زرد و .... استفاده کرد.

 

کاغذ دیواری اتاق کودک

طرح های اتاق کودک باید دارای رنگهای شاد و طرحهایی مناسب روحیه لطیف کودکان باشد، کیفیت کاغذ دیواری اتاق کودک از اهمیت ویژه ای برخوردار است و باید برای سلامتی کودک دلبندتان مورد توجه قرار گیرد.

کاغذ دیواری پشت تلویزیون

یکی از بخشهای اصلی اتاق نشیمن، قسمت پشت تلویزیون میباشد. استفاده از پوستر دیواری پشت تلویزیون راه مناسبی برای زیباتر کردن دیوار این قسمت از منزل میباشد. طرحهای بسیاری را می توان به عنوان پوستر دیواری پشت تلویزیون استفاده کرد. پوستر دیواری پشت تلویزیون در ابعاد دیوار شما به صورت سفارشی تولید میشود.

 

کاغذ دیواری سقفی (پوستر دیواری)

بدون شک استفاده از پوستر سقفی برای پوشاندن سقف یکی از بهترین ایده ها در جهت رسیدن به یک فضای خاص و شیک میباشد که این روزها محبوبیت ویژه ای در بین مردم پیدا کرده است. پوستر دیواری سقفی به صورت سفارشی در ابعاد سقف شما تولید میشود.

کاغذ دیواری اداری

برای محیط های اداری بهتر است از طرحهای گلدار استفاده نشود، از طرحهای ساده و یا از اشکال هندسی و بطور کلی از رنگهای سنگین تر مانند سفید، کرم، طوسی، سرمه ای، قهوه ای و .... استفاده شود.

 

کاغذ دیواری بر اساس طرح

طرح کاغذ دیواری در فضاهای مختلف، میتواند متفاوت باشد. تعدادی از طرحها مانند طرحهای داماسک، گلدار، راه راه و .... برای سالن پذیرایی مناسب است و طرحهایی که بیشتر حالت هندسی و مدرن دارند. برای فضاهای اداری مناسب هستند. برای اتاقهای خواب هم میتوانید از هر طرح و رنگی استفاده کنید.

کاغذ دیواری ساده

همیشه قسمتهایی از دیوارهای منزل وجود دارند ک بهتر است از طرح ساده برای آنها استفاده شود، هم به جهت رسیدن به یک هارمونی زیبا با دیوارهای دیگر و هم به جهت داشتن فضایی شیک و در عین حال ساده.

 

کاغذ دیواری گلدار

کاغذ دیواری گلدار، از انواع طرح های میباشد که بسیار پرطرفدار است و در قسمتهای مختلف ساختمان قابل استفاده است. از طرح گلدار برای تمامی اتاقها میتوان استفاده کرد.

 

کاغذ دیواری راه راه

کاغذ دیواری راه راه در قسمتهای مختلف واحد مسکونی یا اداری قابل استفاده میباشد، برای اتاقهایی که سقف کوتاهی دارند میتوان از طرح راه راه عمودی و برای اتاقهایی که کوچک هستند میتوان از طرح راه راه افقی استفاده کرد. ترکیب کاغذ دیواری راه راه با طرح ساده و گلدار هم ترکیب بسیار خوبی میباشد.

 

کاغذ دیواری مدرن

برای داشتن فضایی خاص و با خلاقیت بیشتر می توان از طرح مدرن استفاده کرد، وجود کاغذ دیواری مدرن با انواع متنوع طرح و بافت باعث شده است که انتخاب برای طراحان و دوستداران دکوراسیون داخلی راحت تر انجام شود.

 

کاغذ دیواری کلاسیک

یکی از کاغذ دیواری هایی که بطور عمومی تر میتوان از آن استفاده کرد، کاغذ دیواری کلاسیک میباشد، از کاغذ دیواری های کلاسیک در محیطهای اداری و مسکونی میتوان استفاده کرد و سلیقه تعداد زیادی از افراد را تامین نمود.

 

کاغذ دیواری داماسک

طرح داماسک از جمله پر طرفدار ترین طرح ها است، به دلیل داشتن تنوع بالا در رنگ و طرح با اکثر سلیقه ها مطابقت دارد و برای منازلی که دکوراسیون کلاسیک و یا مدرن کلاسیک دارند. انتخاب بسیار مناسبی است.

کاغذ دیواری اسپرت

طرح اسپرت دارای طرحها و شکلهای فانتزی و جذاب میباشد و باعث سر زندگی و نشاط بیشتر میشود. از پرطرفدارترین طرحها برای اتاق خواب طرح اسپرت است که دارای تنوع رنگ و طرح نیز میباشد.

 

کاغذ دیواری آبرنگی

طرح آبرنگی یکی از انواع طرح ها است که به دلیل داشتن رنگهای بسیار شاد و پر انرژی برای فضاهایی مانند اتاق خواب بسیار مناسب است، از طرح های آبرنگی در دکوراسیون مدرن میتوان استفاده کرد.

 

کاغذ دیواری آجر (پوستر دیواری)

کاغذ دیواری طرح آجر از انواع طرح های میباشد که چندین سال آخر بسیار طرفدار پیدا کرده، زندگی در جامعه مدرن و مکانیزه امروزی نیاز انسان برای پیوند بیشتر با طبیعت و متریال سنتی تر را بیشتر کرده است. حس خوب طرح آجر میتواند پاسخگوی این نیاز باشد.

 

کاغذ دیواری بر اساس رنگ

برای سالن پذیرایی، معمولا از رنگهای سنگین تر که بتوان با سایر وسایل اتاق پذیرایی ست کرد، مانند سفید، قهوه ای، طلایی، کرم، طوسی روشن و تیره و ....استفاده میشود. رنگهایی مانند صورتی، آبی، زرد، نارنجی و ... یا ترکیبی از این رنگها میتواند برای اتاق خواب که کاربری خصوصی تری دارند مورد استفاده قرار گیرند.

کاغذ دیواری طلایی

رنگ طلایی از محبوبیت خاصی بین ما ایرانیها برخوردار است. قابلیت ست کردن رنگ طلایی با وسایل داخل اتاق خصوصا برای پذیرایی بسیار بالاست و حس تجمل و زرق و برق زیادی را به بیننده القا میکند.

 

کاغذ دیواری سفید

رنگ سفید کاربرد بسیاری دارد. اول به دلیل قابلیت ست کردن با هر رنگ و سلیقه و نوع دکوراسیون، دوم به دلیل ایجاد یک فضای روشن و دلباز. کاغذ دیواری سفید انواع بسیار زیادی دارد. طرحدار، ساده و یا در ترکیب با رنگهای دیگر.

 

کاغذ دیواری صدفی

رنگ صدفی هم مانند رنگ سفید است. اما رنگ صدفی به دلیل براق تر بودن آن میتواند در مکانهایی نیاز به ایجاد حس تجمل است کاربرد بیشتری داشته باشد.

 

کاغذ دیواری صورتی

رنگ صورتی باعث ایجاد فضایی شاد، پر انرژی و آرامش بخش میشود. صورتی باعث کاهش پرخاشگری و تنش است و به ایجاد فضایی عاشقانه بسیار کمک میکند. در ترکیب با رنگ سفید و طوسی فضایی بسیار خاص و زیبا را رقم میزند.

 

کاغذ دیواری کرم

رنگ کرم با بسیاری از رنگها از جمله قهوه ای، طلایی، زرد و ... قابل استفاده میباشد. هم به صورت طرحدار و هم به صورت ساده مورد استفاده قرار میگیرد.

 

کاغذ دیواری طوسی

رنگ طوسی از رنگهایی است که قابلیت استفاده در طراحیهای مدرن، خصوصا در فضاهای اداری و فروشگاهها را دارد و جلوه خاصی به فضا میدهد. قابلیت ست شدن با رنگهای صورتی، قرمز، سفید، زغالی و ... را دارد .

 

کاغذ دیواری آبی

اگر به دنبال داشتن یک فضای آرام با طراحی شیک و مدرن هستید از رنگ آبی میتوانید استفاده کنید، رنگ آبی را هم به صورت تک رنگ و هم در ترکیب با رنگهای دیگر مانند کرم، زرد و ...میتوان استفاده کرد

 

کاغذ دیواری سبز

یکی از پرطرفدارترین رنگها سبز است که علاوه بر ایجاد حس آرامش، شادابی و نشاط و سر زندگی را به محیط القا میکند. از رنگ سبز میتوان در ترکیب با رنگهای طلایی، زرد، قهوه ای و ... استفاده کرد.

 

کاغذ دیواری قهوه ای

رنگ قهوه ای از دیرباز بسیار مورد توجه ما ایرانیان بوده است. به راحتی با رنگهای موجود در وسایل سالن پذیرایی ست میشود و بسیار شیک و سنگین است. میتوان آن را با رنگهای طلایی، کرم، زرد و ... استفاده کرد