نمایش 1–36 از 1441 نتیجه

کاغذ دیواری 

279 هزار تومان

315 هزار تومان

315 هزار تومان

350 هزار تومان

358 هزار تومان

459 هزار تومان

799 هزار تومان

1200 هزار تومان

259 هزار تومان

358 هزار تومان

340 هزار تومان

435 هزار تومان

1.740 میلیون

1.470 میلیون

854 هزار تومان

1.845 میلیون

1.100 میلیون تومان

459 هزار تومان


کاغذ دیواری میتواند انتخاب مناسبی برای طراحی دکور فضاهای مسکونی و اداری باشد، هم به دلیل نصب راحت و سریع و بدون ریخت و پاش و هم به دلیل تنوع بسیار زیاد در رنگ و طرح، برای انتخاب کاغذ دیواری باید به کاربری اتاق مورد نظر و رنگ و نوع چیدمان مورد استفاده در آن اتاق توجه شود. انتخاب کاغذ دیواری جدید برای اتاقهای مختلف با اهداف مربوط به هر اتاق باید هماهنگ باشد. در ادامه به به برسی قیمت کاغذ دیواری و راهنمای خرید آن می پردازیم.
کاغذ دیواری پوششی در طرح‌ها و شکل‌‌های متنوع است که جهت تزیین سطوح دیوارهای داخلی بناهای مختلف کاربرد دارد؛ به عبارت دیگر، یک پوشش تزیینی و از مهم‌‌ترین عناصر طراحی داخلی محسوب می‌‌شود. چاپ کاغذدیواری‌ به شیوه‌‌های مختلفی صورت می‌گیرد و فروش آن‌‌ها نیز معمولاً به شکل رول یا متری است. قیمت کاغذ دیواری با توجه به ارتفاع، مدل و طرح و متریال استفاده شده برای تهیه آن متفاوت است. انواع کاغذ های دیواری در شکل‌ها و طرح‌های مختلف وجود دارد که با توجه به نیازهای بازار ساخته و به فروش می‌رسد.
با توجه به اینکه چینی‌‌ها کاغذ را اختراع کردند و دو قرن پیش از میلاد مسیح آن را بر دیوارهای محل زندگی خود می‌‌چسباندند، می‌‌توان اذعان داشت که تاریخچه کاغذ دیواری از چین نشأت می‌‌گیرد؛ اما با گذشت زمان، تولید و استفاده از این کالا در سایر نقاط جهان نیز گسترش یافت. در زمان قرون وسطی، افرادی که از طبقه تراز اول جامعه بودند، فرشینه‌‌های زینتی را بر دیوار خانه خود می‌‌آویختند. در همین دوران، قشر نیمه مرفه و اشخاصی که از توان مالی لازم جهت خریداری این فرشینه‌‌ها برخوردار نبودند، برای جلوه بخشیدن به محیط زندگی خود از کاغذ  های دیواری استفاده می‌‌کردند.
در قرن نوزدهم با گسترش صنعت چاپ به وسیله نیروی بخار، کاغذ دیواری در انگلستان به تولید انبوه رسید و منجر به کاهش قیمت آن شد؛ از همین رو، استفاده از آن در بین اقشار مختلف جامعه افزایش یافت. در دوران قاجار، با توجه به علاقه ناصرالدین شاه به هنر و معماری غربی، پای کاغذ دیواری‌‌ها به ایران نیز باز گردید. کاخ گلستان از نخستین بناهایی بود که در نوسازی آن از کاغذ دیواری وارداتی استفاده شد.

قیمت کاغذ دیواری

هنگام خرید کاغذ دیواری با تنوع وسیعی از انواع رنگ‌ها و طرح‌ها روبرو می‌شوید. قیمت کاغذ دیواری به صورت رول و گاهی متری محاسبه می‌شود. قیمت همواره فاکتور مهمی در خرید وسایل خانه و لوازم دکوراسیون داخلی است، کاغذ دیواری قیمت مناسب نیز در انواع طرح‌ها و رنگ‌ها موجود است، هنگام خرید کاغذ دیواری به قیمت این کالا توجه کنید ولی قیمت در کنار مرغوب بودن و کیفیت است که اهمیت دارد زیرا رنگ این محصول به مرور زمان از بین خواهد رفت و در نوع بی کیفیت ممکن است عمر آن کوتاه‌تر باشد.
قیمت کاغذ دیواری مورد نیاز شما هر چقدر باشد بهتر است کمی بیشتر هزینه کنید. در خرید کاغذ دیواری مقدار بیشتری نسبت به نیاز سفارش دهید زیرا احتمال آسیب و خرابی و از بین رفتن زیبایی اولیه آن‌ها درگذر زمان وجود دارد. ازاین‌رو با خرید یک رول بیشتر، می‌توانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید و در آینده برای پیدا کردن آن نوع از کاغذ دیواری به مشکل برنمی‌خورید زیرا موجودی طرح‌ها و رنگ‌ها در زمان‌های مختلف تغییر کرده و ممکن است نوع مورد نظر را نیابید.

کاغذ دیواری جدید

انواع كاغذ ديواري جديد در بازار وجود دارد، کاغذهای دیواری در شکل‌ها و طرح‌های گوناگون قابل خریداری هستند. انواع جدید کاغذ دیواری با زیره کاغذ یا با متریال جدید بافت‌دار عرضه می‌شوند. جدیدترین کاغذ دیواری با توجه به تنوع و تکثر در این کالا هر روز متفاوت از قبل است. برای یافتن جدیدترین مدل ها به آلبوم‌های آنلاین یا دفترهای نمونه فروشگاه‌ اینترنتی منزل مراجعه کنید، نوع کاغذ دیواری پتینه یا کاغذ دیواری راه راه نیز از جديدترين مدل كاغذ ديواري است که در بازار وجود دارد.

مدل کاغذ دیواری

طرح های کاغذ دیواری شامل انواع راه راه، داماسک، گلدار، اسپرت، ساده و... است. این طرح‌ها در انواع مدل‌ها مانند کاغذ دیواری های کاغذی و کاغذ دیواری های PVC با روکش وینیل تهیه شده و به فروش می‌رسد. از انواع مدل جدید می‌توان به کاغذ دیواری از منسوج نبافته، با زیرلایه کاغذی و نانو و بافت دار اشاره کرد که در ادامه بیشتر درباره آن‌ها توضیح می‌دهیم.

انواع کاغذ دیواری بر اساس طرح

انواع کاغذ دیواری با توجه به تولید کننده به کاغذ دیواری خارجی و کاغذ دیواری ایرانی تقسیم می‌شود. در هر دو نوع ایرانی و خارجی انواع ساده و کلاسیک و جدید وجود دارد. طرح کاغذ دیواری در فضاهای مختلف، میتواند متفاوت باشد. تعدادی از طرحها مانند طرحهای داماسک، گلدار، راه راه و .... برای سالن پذیرایی مناسب است و طرحهایی که بیشتر حالت هندسی و مدرن دارند، برای فضاهای اداری مناسب هستند. برای اتاقهای خواب هم میتوانید از هر طرح و رنگی استفاده کنید.
  • کاغذ دیواری ساده: این دسته از کاغذ دیواری‌‌ها دارای طرح خاصی نیستند؛ بلکه تنها برجستگی‌‌هایی دارند که از روبرو قابل مشاهده‌‌اند. این نوع طرح ‌‌ها معمولاً در کنار سایر دیوارپوش ها به کار می‌‌روند و استفاده از آن‌‌ها در سراسر خانه چندان رایج نیست. کاغذ دیواری‌ ساده برای دیوار‌‌هایی که بر روی آن‌‌ها درب یا پنجره‌‌ای تعبیه شده باشد، کاربرد بیشتری دارند.
  • کاغذ دیواری داماسک: مدل کاغذ دیواری داماسک یکی از انواع کلاسیک است.طرح این کاغذ دیواری‌‌ها از دهه 50 یا 60 شمسی به جای مانده است و خانه‌‌های آن دوران را به یاد می‌‌آورد. این کاغذ دیواری‌ها دارای طرحی از گل‌‌های کلاسیک هستند که به طور یکدست در کنار هم قرار گرفته و تکرار می‌‌شوند. کاغذ دیواری‌‌های داماسک در خانه‌‌های بزرگ و بخصوص برای سالن‌‌های پذیرایی مناسب هستند؛ اما استفاده از آن‌‌ها در خانه‌‌های کوچک، فضا را محدود تر نشان خواهد داد.
  • کاغذ دیواری پذیرایی: از مهمترین نقاط یک واحد مسکونی، سالن پذیرایی می باشد که برای ایرانیان به دلیل مهمان نواز بودن ذاتیشان زیبایی و دلنشینی پذیرایی بسیار اهمیت دارد. کاغذ دیواری پذیرایی باید علاوه بر زیبایی و گیرایی و شیک بودن، از کیفیت بالا برخوردار باشد.
  • کاغذ دیواری اتاق خواب: برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق خواب میتوانید به رنگ و طرح سایر وسایل اتاق خواب توجه کرده و از رنگهای مورد علاقه خود استفاده کنید، در انتخاب طرح های مناسب اتاق خواب محدودیتی ندارید، پس برای داشتن فضای مورد علاقه خود، خلاقانه انتخاب کنید.

آلبوم کاغذ دیواری

برای مشاهده انواع و طرح‌های کاغذ دیواری بهترین روش مراجعه به آلبوم کاغذ دیواری خارجی یا ایرانی در فروشگاه اینترنتی منزل است. این آلبوم‌ها به صورت آنلاین نیز قابل مشاهده است. مزیت مشاهده آنلاین دقت بالای عکس و مشاهده جزئیات و بافت این محصول است.

خرید کاغذ دیواری

خرید اینترنتی کاغذ دیواری مزایای فراوانی دارد، صرفه جویی در وقت و مقایسه قیمت‌ها از مهم‌ترین مزایای خرید اینترنتی است. در خرید آنلاین کاغذ دیواری می‌توانید انواع مختلفی از کاغذ دیواری که مد نظر دارید را همراه هم سفارش داده و میزان دلخواه و مورد نیاز از هر کدام را تهیه کنید. برای سفارش کاغذ دیواری ها به ارتفاع سقف، متراژ مورد نیاز و ترکیب رنگ و دکوراسیون خانه دقت کنید. در خرید کاغذ دیواری آنلاین به راحتی و بدون اتلاف وقت و هزینه رفت و آمد با بازار متنوعی از مدل های جدید و جدیدترین طرح‌ها روبرو می‌شوید که قدرت انتخاب بالایی به شما می‌دهد.

نصب کاغذ دیواری

نصاب کاغذ دیواری بهتر است متخصصی با تجربه باشد و با توجه به زیرلایه و متریال دیوارها بتواند بهترین نصب بدون تاخوردگی و چین خوردگی را انجام دهد. قیمت نصب کاغذ دیواری نیز بر اساس همین موارد تعیین می‌شود، تخصص نصاب، نوع کاغذ دیواری، ‌متراژ و ارتفاع سقف و متریالی که کاغذ دیواری بر روی آن نصب می شود در هزینه نصب تاثیرگذار است. از نکات مثبت استفاده از کاغذ دیواری نسبت به رنگ‌‌آمیزی نصب راحت است. افراد متخصصی هستند که نصب این کاغذ دیواری‌ها را حداکثر ظرف دو یا سه روز انجام می‌‌دهند، در صورتی که رنگ‌‌آمیزی یک خانه به زمان بیشتری نیاز دارد. همچنین چسباندن کاغذ های دیواری دردسرهایی مانند پوشاندن لوازم و اثاثیه منزل را هنگام رنگ‌‌آمیزی به همراه ندارد.

کاغذ دیواری ارزان

انواع ارزان قیمتی از کاغذ دیواری در بازار به فروش می‌رسد که نسبت به دیگر انواع رنگ‌آمیزی دیوار بسیار به صرفه تمام می‌شود. به این ترتیب می‌توانید خانه‌ای نو و شیک با هزینه‌ای اندک داشته باشید. قیمت کاغذ دیواری ارزان با توجه به نوع و طرح و حتی رنگ آن تغییر می‌کند. کاغذ دیواری ارزان قیمت اغلب دارای بافتی ساده و یکدست است و برای خرید ارزان به صورت اینترنتی کافی است با یک جستجوی ساده قیمت‌ها را مقایسه کنید.

فروش کاغذ دیواری

مرکز فروش کاغذ دیواری به صورت آنلاین یا حضوری را به راحتی پیدا خواهید کرد نکته مهم در مشاهده سایت فروش کاغذ دیواری توجه به تنوع و مرغوبیت کالا است. با مقایسه تولیدکننده کاغذ دیواری و مشخصات این کالا بهترین کاغذ دیواری‌ها را در فروشگاه اینترنتی منزل بیابید.

رنگ کاغذ دیواری

استفاده از رنگ‌های گرم مانند قرمز، نارنجی و زرد، باعث ایجاد حس صمیمیت و گرما در محیط می‌شوند، این رنگ‌ها گزینه مناسبی برای اتاق‌های بزرگ هستند. در مقابل رنگ‌های سرد نظیر آبی، سبز و بنفش برای اتاق‌های کوچک گزینه مناسبی محسوب می‌شوند؛ زیرا فضا را مملو از آرامش خواهند کرد. با ترکیب رنگ‌های سرد و گرم می‌توانید یک اتاق باریک مستطیل شکل را بزرگ‌تر جلوه دهید. همچنین برای اتاق‌های شلوغ با مبلمان طرح دار و رنگی، بهتر است از رنگ‌های خنثی نظیر سفید، طوسی، مشکی، قهوه‌ای و بژ استفاده کنید. رنگ کاغذ دیواری با توجه به سایر اجزا دکوراسیون داخلی انتخاب می‌شود.

چه رنگ کاغذ دیواری خانه را بزرگ نشان می‌دهد

هماهنگی رنگ کاغذ دیواری با دکوراسیون منزل می‌تواند خانه را روشن‌تر یا بزرگ‌تر نشان دهد. رنگ‌های روشن قدرت بیشتری برای باز کردن دید داشته و خانه را بازتر نشان می‌دهند. هماهنگ نبودن رنگ و نوع کاغذ دیواری با وسایل دیگر، علاوه بر از بین بردن نظم منزل، باعث ایجاد احساس آشفتگی و کلافگی در افراد خانواده می‌شود.

عمر کاغذ دیواری

کاغذ دیواری‌‌ها از عمر طولانی‌‌تر و ماندگاری بیشتری نسبت به رنگ‌‌ها برخوردار هستند. رنگ‌‌ها به مرور زمان تحت تأثیر عوامل مختلف تغییر کرده یا ظاهر زیبای خود را از دست می‌‌دهند؛ اما کاغذ دیواری‌‌ها با توجه به دوام بیشتری که دارند، برای پوشش سطوح خانه مناسب‌‌تر هستند.
نکات پایانی:  اگر به دنبال نوسازی منزل خود هستید یا قصد تغییر دکوراسیون دارید، هرگز از دیوارها غافل نشوید. توجه به دیوارها و ایجاد تغییر در آن‌‌ها می‌‌تواند تأثیر چشم‌‌گیری بر نمای خانه بگذارد. امروزه بسیاری از مردم به استفاده از کاغذ دیواری جدید روی آورده‌‌اند. کاغذ دیواری‌‌ها، نوعی دیوارپوش هستند که در طرح‌‌ها و رنگ‌‌های متنوعی در بازار وجود دارند و با صرف هزینه‌‌ای مناسب می‌‌توان پوششی متناسب با سلیقه خود را تهیه کرد. این کاغذ دیواری‌ها با توجه به مزایایی نظیر نصب آسان، قابلیت شستشو، عمر طولانی و ... از محبوبیت فراوانی برخوردار هستند و گزینه مناسبی برای ایجاد تغییرات در خانه به شمار می‌‌روند. آن ‌ها به سبب برخورداری از رنگ و طرح‌های متنوع می‌توانند برای تمامی سلیقه‌ها مورداستفاده قرار گیرند. ازاین‌رو می‌توانید با بهره‌مندی از نکته‌های ذکرشده ، خرید کاغذ دیواری را با بهترین قیمت انجام دهید.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510