نمایش 1–36 از 157 نتیجه

کاغذ دیواری آبی

رنگ آبی، رنگ آب و یادآور خنکای آن است. رنگ آبی را بعد از رنگ سبز، آرامش بخش ترین رنگ می دانند و در روانشناسی رنگ ها، آن را سرشار از حس نشاط می دانند.رنگ آبی جز معدود رنگ هایی است که به صورت تکی هم کارایی خود را به طور تمام و کمال نشان می دهد و برای شکوفا شدن زیباییش، حتما نیازی به ست کردن آن با سایر رنگ ها نیست. البته منظور این نیست که نباید آن را با سایر رنگ ها ست کنید. کاغذ دیواری های آبی، در اتاق خواب و سالن پذیرایی و سایر فضاها منشاء آرامش و نشاط هستند. با این کاغذ دیواری‌ ها می توانید خانه را به فضایی تبدیل کنید که اگر بعد از یک روز خسته کننده و پر مشغله، وقتی به خانه  رسیدید تمام خستگی تان تبدیل به انرژی شود.

کاغذ دیواری‌ های آبی به دلیل ویژگی ذاتی رنگ آبی، در محیطی که حتی لوازم و اکسسوری آبی زیادی هم وجود نداشته باشد، رنگ آبی را بر محیط غالب می سازد. همین امر باعث شده تا کمتر نگران ست کردن این رنگ با سایر لوازم خانه باشیم.

خرید کاغذ دیواری آبی

شما عزیزان می توانید در فروشگاه اینترنتی منزل طرح هایی بسیار متنوع از کاغذ دیواری آبی را از طرح برگ و گلدار و فانتزی گرفته تاراه راه و… را مشاهده کرده و پس از انتخاب، به راحتی و با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت نسبت به خریداری آن اقدام نمائید. در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل در مورد نحوه ی خرید یا انتخاب طرح مورد نظرتان و ست کردن مناسب آن با دکوراسیون خانه ی خود، می توانید از مشاوره ی تلفنی فروشگاه اینترنتی منزل بهره مند شوید.

سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510