نمایش 1–36 از 518 نتیجه

کاغذ دیواری کلاسیک

کاغذ دیواری کلاسیک یکی از طرح های بسیار محبوب در بین کاغذ دیواری‌ هاست که از گذشته تا کنون طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. کاغذ دیواری‌ های طرح کلاسیک همان طوری که از نامشان نیز مشخص است، مخصوص فضاهای کلاسیک است که عموماً در خانه های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد اما در برخی فضاهای رسمی نیز می توان از آن ها استفاده کرد؛ البته همان طوری که قبلا هم اشاره کردیم، این انتخاب بیشتر به سلیقه وابسته است تا قواعد از پیش تعیین شده.

اما چه چیزی کاغذ دیواری‌ های طرح کلاسیک را «کلاسیک» می کند؟ یا به عبارتی دیگر، وجه تمایز این طرح با سایر طرح ها در چیست؟ به طور خلاصه باید گفت که کاغذ دیواری‌ هایی که دارای طرح کلاسیک می باشند همگی از رنگ هایی از قبیل نقره ای، طلایی، کرم، قهوه ای و از این دست رنگ ها بهره می برند و یکی از مهم ترین دلایل کلاسیک بودن آن ها همین رنگ بندی سنگین و شیک آن هاست. البته این نکته عدم تنوع رنگی کاغذ دیواری‌ های کلاسیک را بیان نمی کند.

البته دقت داشته باشید که در صورت نصب این چنین کاغذ دیواری‌ هایی، حتماً به سایر عناصر دکوراسیون خانه توجه داشته باشید و آن ها با کاغذ دیواری هماهنگ کنید. به عنوان مثال مبلمان سلطنتی یا آباژور های لاکچری و کلاسیک و…

این کاغذ دیواری‌ ها همگی از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند و بالا ترین کیفیت ممکن را دارا هستند.

خرید کاغذ دیواری کلاسیک

طرح های کاغذ دیواری‌ کلاسیک بسیار متنوع هستند و همین امر نیز انتخاب را برای شما سخت کرده است. در صورتی که در انتخاب طرح و رنگ مناسب سوالی داشتید، می توانید با تماس با کارشناسان فروشگاه اینترنتی منزل، مشاوره ای داشته باشید.

02191303330 / 09129615510