نمایش 1–36 از 680 نتیجه

کاغذ دیواری کرم

اگر به دور و برتان نگاهی بیندازید حتماً اثراتی از رنگ کرم را خواهید دید؛ رنگ فرش یا رنگ کابینت و سرویس خواب اتاق خواب یا میز تلویزیون و دیوار و… . رنگ کرم کاربردی بسیار گسترده در دکوراسیون دارد و ترکیب آن با هر رنگی، مناسببرای محیطی منحصر به فرد است. یعنی مانند رنگ سفید می تواند یک رنگ پایه برای ست کردن با بقیه رنگ ها باشد. رنگ کرم می تواند به راحتی با رنگ های طلایی قهوه ای، زرد و… ترکیب شود. این رنگ از لحاظ روشنایی درست مانند رنگ سفید است و نور را به خوبی بازتاب می کند ولی با این تفاوت که دیگر نگرانی ای در مورد کثیف شدن کاغذ دیواری کرم وجود ندارد.

چون کرم، همان سفیدی است که به زرد و قهوه ای می گراید و همین نکته نیز مانع نشان دادن کثیفی می شود. پس نیازی نیست زود به زود کاغذ دیواری را شستشو دهید و آن را از دوده و گرد و غبار پاک کنید. به همین دلیل است که به جای رنگ سفید، از رنگ کرم بعنوان رنگ پایه در آشپرخانه ها استفاده می شود.

رنگ کرم جز آن دسته رنگ هایی است که کارهای زیادی می توان در ست کردن آن با سایر رنگ ها انجام داد و به اصطلاح «جای کار زیادی دارد». مثلاً رنگ کوسن های مبل و همچنین پرده را طوری انتخاب کنید که با رنگ کرم کاغذ دیواریهمخوانی داشته باشد؛ همخوانی لزوماً به معنای هم رنگ بودن نیست. ممکن است در جایی یک پرده بنفش با کاغذ دیواری کرم همخوانی داشته باشد.

خرید کاغذ دیواری کرم

شما عزیزان می توانید در فروشگاه اینترنتی منزل، طرح های متنوع از کاغذ دیواری‌ های رنگ کرم را مشاهده نموده و بعد از انتخاب طرح مورد نظر خود، آن را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری کنید.