نمایش 1–36 از 125 نتیجه

کاغذ دیواری قهوه‌ ای

به دلیل این که رنگ مواد طبیعی ای همچون چوب و چرم قهوه ای است، ارتباط رنگ قهوه ای با زندگی و خانه و دکوراسیون خانه انسان، بسیار دیرینه است؛ از لوازم شخصی و اکسسوری گرفته تا لوازم منزل و دکوراسیون خانه و… . به دلیل ارتباط دیرینه و تنگاتنگ زندگی انسان با رنگ قهوه ای، بسیاری از طراحان از رنگ قهوه ای در محصولات خود استفاده می کنند. کاغذ دیواری‌ ها نیز یکی از آن هاست. کاغذ دیواری های قهوه ای، فضایی شیک و لوکس را پدید می آورند.

از آن جایی که رنگ قهوه ای، تداعی گر رنگ چوب و چرم است، ذاتاً فضایی لوکس را پدید می آورد. وقتی که این رنگ با یک طرح مناسب ترکیب شود هم افزایی قابل ملاحظه ای را پدید می آورند که چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند.

رنگ قهوه ای که ذاتا یک رنگ سنگین و رسمی به شمار می آید، این قابلیت را دارد که با رنگ های زرد، طلایی و کرم به خوبی ست شود. البته ذکر این نکته نیز لازم است که رنگ قهوه ای انعطاف پذیری بسیار بالایی در هماهنگی با رنگ های دیگر دارد و امکان ست کردن آن با رنگ های دیگر هم وجود دارد. به دلیل این که در دکوراسیون خانه ی هر کدام از ما، در کابینت یا تخت خواب و کمد دیواری و میز تلویزیون و درب منزل و … اثراتی از چوب می بینیم کاغذ دیواری قهوه ای می تواند یک انتخاب خوب به شمار بیاید.

کاغذ دیواری‌ های قهوه ای طیف رنگی گسترده ای را شامل می شوند؛ از قهوه ای روشن رفته تا شکلاتی و قهوه ای سوخته و نسکافه ای و … . همین نکته نیز دست شما را در انتخاب کاغذ دیواری مورد نظرتان باز می گذارد.

از لحاظ روانشناسی رنگ ها، رنگ قهوه ای احساس امنیت را در فرد پدید می آورد و باعث حس آرامش و سکون می شود؛ فضایی که برای سالن پذیرایی خانه های لوکس می تواند بسیار کارآمد باشد.

این رنگ را در اتاق کودک به کار نبرید چون اصلاً رنگ مناسبی برای اتاق کودک نیست ولی در عوض، اتاق خواب بزرگسال بهترین فضا برای استفاده از رنگ قهوه ای است.

خرید کاغذ دیواری قهوه ای‌‌

در فروشگاه اینترنتی منزل می توانید طرح هایی متنوع از کاغذ دیواری قهوه ای را از طرح اتاق خواب گرفته تا طرح های لاکچری و کلاسیک مناسب سالن پذیرایی و… را مشاهده کرده و پس از انتخاب، آن را به راحتی و با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت خریداری کنید. در صورتی که هر گونه سوالی یا مشکلی در مورد فرایند خرید یا انتخاب طرح مورد نظرتان و ست کردن آن با دکوراسیون خانه ی خود داشتید، می توانید از مشاوره ی تلفنی فروشگاه اینترنتی منزل استفاده نمائید.