نمایش 1–36 از 45 نتیجه

کاغذ دیواری طلایی

رنگ طلایی همیشه و هر جایی نشانه ای از لوکس بودن را به ارمغان می آورد و در ذهن همه، یک چیز خاص و منحصر به فرد را تداعی می کند. کاغذ دیواری طلایی نیز به همین صورت است، کاغذ دیواری‌‌ های طلایی به دلیل بهره مندی از رنگ طلایی همیشه رگه هایی از لوکس بودن را در خود داشته است.

لازم نیست تمام اجزای دکوراسیون را طلایی کنید یا یک کاغذ دیواری تمام طلایی انتخاب کنید تا فضا را لوکس کنید. همین که بخشی از اجزای دکوراسیون مثلاً لوستر طلایی باشد و در کنار آن، یک کاغذ دیواری‌ سفید و طلایی قرار بگیرد، یک ترکیب عالی خواهد بود.

ترکیب رنگ طلایی با رنگ های دیگر

رنگ طلایی را نمی توان به طور یکنواخت در همه جای خانه به کار برد، چون زرق و برق بیش از حد هم از زیبایی محیط می کاهد. به همین دلیل آن را با رنگ دیگری ترکیب می کنند. همان طوری که در بالا هم اشاره شد، ترکیب رنگ سفید با طلایی و یا مشکلی با طلایی فضایی بسیار جذاب را ایجاد می کند. البته رنگ های دیگری هم با رنگ طلایی ترکیب می شوند که به سلیقه ی خودتان بستگی دارد. رنگ مشکی و طلایی ترکیب رنگی است که امروزه بیشتر در خانه های مدرن استفاده می شود و حقیقتاً ترکیب رنگ فوق العاده ای به شمار می آید. ترکیب رنگ کرم یا قهوه ای در کنار طلایی اما برعکس، بیشتر در خانه های کلاسیک و لاکچری که نیاز به زرق و برق زیادی دارند استفاده می شود؛ البته در این خانه ها نباید از مبلمان سلطنتی و لوکس نیز غافل شد.

همان طوری که قبلاً هم اشاره شد، این رنگ بیش از همه ی رنگ های دیگر وابسته به وسایل و اکسسوری خانه است و ست کردن آن با سایر اجزا می تواند تمام زیبایی این رنگ را شکوفا کند.

خرید کاغذ دیواری طلایی

شما عزیزان می توانید در فروشگاه اینترنتی منزل، طرح های متنوع از کاغذ دیواری‌ های رنگ طلایی را مشاهده نموده و بعد از انتخاب طرح مورد نظر خود، آن را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت خریداری نمائید.

سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510