نمایش 1–36 از 46 نتیجه

کاغذ دیواری صورتی

رنگ صورتی، رنگی بسیار آرامش بخش و پر انرژی است که می تواند تنش ها را از فضای اتاق بزداید. شاید بسیاری از افراد این رنگ را دخترانه تلقی کنند و یا بگویند که این رنگ مختص کودکان است؛ درست است که بخشی از مخاطبان این رنگ، کودکان و به خصوص دختران هستند ولی ترکیب رنگ صورتی با سایر رنگ ها می تواند آن را برای استفاده در اتاق خواب و حتی سالن پذیرایی هم مناسب سازد. کاغذ دیواری صورتی فضایی عاشقانه و آرام را رقم می زند.

هارمونی این رنگ با رنگ های گلبهی، ارغوانی، قرمز و بنفش می تواند در ست کردن کاغذ دیواری صورتی با سایر اجزای دکوراسیون به شما کند. البته اگر نمی خواهید که صورتی را با رنگ های نزدیک به خودش ست کنید، می توانید از رنگ های طوسی و سفید استفاده کنید.

در کاغذ دیواری‌ های صورتی، بخش زیادی از طرح ها برای کودکان طراحی شده اند؛ طرح هایی از موجودات و حیوانات کارتونی بامزه با رنگ هایی شاد و پر نشاط، یا طرح های کوچکی از گل و قلب با رنگ های پاستلی که برای نصب در اتاق کودک یا نوزاد یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود و اگر کودک یا نوزادی در خانه دارید پیشنهاد می شود که حتما نگاهی به آن ها بیندازید.

شاید استفاده یکنواخت از رنگ صورتی در اتاق کودک یا هر اتاق دیگری کمی خسته کننده و زننده باشد، به همین دلیل پیشنهاد می شود که برای جلوگیری از این موضوع، آن را با رنگی تیره تر ست کنید؛ اگر نمی خواهید رنگ دیگری را وارد دکوراسیون اتاق کنید حداقل کار ممکن این است که رنگ صورتی روشن را با رنگ صورتی کمی تیره تر ست کنید و از استفاده از یک رنگ (به عنوان مثال فقط صورتی روشن) بپرهیزید.

خرید کاغذ دیواری صورتی

در فروشگاه اینترنتی منزل می توانید طرح های مختلفی از کاغذ دیواری صورتی از طرح کودک گرفته تا طرح های راه راه و هندسی و… را مشاهده کرده و پس از انتخاب، آن را به راحتی و با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت خریداری نمائید. در صورتی که هر گونه سوالی یا مشکلی در مورد نحوه خرید یا انتخاب طرح مورد نظرتان داشتید، می توانید از مشاوره ی تلفنی فروشگاه اینترنتی منزل استفاده نمائید.

02191303330 / 09129615520