نمایش 1–36 از 130 نتیجه

کاغذ دیواری سفید

کاغذ دیواری‌ ها چند سالی است که در میان خانه های مردم جا افتاده اند و از آن ها نمی توان چشم پوشی کرد. کاغذ دیواری‌ ها به دلیل استقبال بسیار زیادی که از آن ها شد، در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی طراحی و تولید می شوند. یکی از پر فروش ترین کاغذ دیواری ها ، کاغذ دیواری سفید است. دلیل این امر نیز سادگی رنگ سفید است.

در چند دهه ی اخیر، گچ کاری و در پی آن رنگ آمیزی دیوارها، رنگ سفید را به خانه های ما می آورد. بسیاری از افراد هنوز هم ه تبع همان اصل قدیمی، رنگ سفید را برای خانه ی خود انتخاب می کنند. البته از این نکته نمی توان به راحتی گذشت که رنگ سفید نسبت به سایر رنگ ها ساده ترین است و همین امر نیز باعث شده تا ست کردن آن با هر نوع دکوراسیون و با هر جزئی از دکوراسیون آسان باشد.به عبارتی دیگر، رنگ سفید، پیشنهادی برای آن هایی است که به سادگی علاقه دارند و نگران این اند که مبادا کاغذ دیواری ای که انتخاب می کنند با دکوراسیون همخوانی کافی را نداشته باشد.

رنگ سفید را می توان در دکوراسیون مدرن، لاکچری، کلاسیک، اسپرت، هنری و هر سبک دکوراسیونی دیگری بدون هیچ نگرانی ای به کار برد. بسیار نادر است که در دکوراسیونی از رنگ سفید استفاده نشده باشد.

رنگ سفید، رنگی است که هرگز قدیمی نمی شود و چندین دهه است که در دکوراسیون خانه های مردم حضور داشته. رنگی که فضا را بسیار دلبازتر و بزرگ تر نشان می دهد و اگر نور پردازی خوبی در خانه شود، ترکیب آن با رنگ سفید یک هم نشینی بی نظیر را خلق می کند.

نکته ی مثبت دیگری که در رنگ سفید وجود دارد این است که به دلیل بازتاب بسیار خوب نور، تا ساعاتی از روز و نزدیک غروب هیچ نیازی روشن کردن لامپ نیست.

در خانه های مدرنی که از دکوراسیون مینیمال (دکوراسینون های بسیار ساده و بدون هیچ جزء اضافی که بسیار شیک به نظر می رسند) بهره می برند، رنگ سفید بیشترین رنگی است که در آن وجود دارد. شاید این امر بخاطر وجه مشترک سبک مینیمال و رنگ سفید باشد؛ وجه مشترکی به نام سادگی.

تمامی کاغذ دیواری های موجود در فروشگاه اینترنتی منزل از بهترین مواد اولیه تهیه شده اند تا بهترین کیفیت ممکن به شما عزیزان ارائه شود.

خرید کاغذ دیواری سفید

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی منزل، طرح های متنوع از کاغذ دیواری‌ های رنگ سفید را مشاهده کرده و پس از انتخاب طرح مورد نظرتان، آن را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمائید.

سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510