نمایش 1–18 از 67 نتیجه

مشاهده فیلترها
نمایش 12 18 24

کاغذ دیواری طرح ساده کد ۱۹۰۲۴۱۲

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح ساده و راه راه کد ۱۹۰۲۶۱۵

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح ساده و راه راه کد ۱۹۰۲۴۲۱

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح ساده کد ۱۹۰۲۴۰۱

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح ساده و راه راه کد ۱۹۰۲۴۱۱

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح ساده و راه راه کد ۱۹۰۲۵۰۲

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح ساده کد ۱۹۰۲۰۰۱

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح ساده و راه راه کد ۱۹۰۲۳۵۲

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح راه راه کد ۱۹۰۲۷۱۱

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح راه راه کد ۱۹۰۲۵۲۴

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح ساده کد ۱۹۰۲۲۰۱

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح داماسک کد ۱۹۰۲۲۱۲

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح داماسک کد ۱۹۰۲۲۱۱

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح داماسک کد ۱۹۰۲۱۲۱

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح داماسک کد ۱۸۰۲۵۰۲

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح داماسک کد ۱۸۰۲۹۳۱

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح ساده کد ۱۸۰۲۹۴۱

تماس بگیرید

کاغذ دیواری طرح راه راه کد ۱۸۰۲۹۱۱

تماس بگیرید

کاغذ دیواری سفید

کاغذ دیواری‌ ها چند سالی است که در میان خانه های مردم جا افتاده اند و از آن ها نمی توان چشم پوشی کرد. کاغذ دیواری‌ ها به دلیل استقبال بسیار زیادی که از آن ها شد، در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی طراحی و تولید می شوند. یکی از پر فروش ترین کاغذ دیواری ها ، کاغذ دیواری سفید است. دلیل این امر نیز سادگی رنگ سفید است.

در چند دهه ی اخیر، گچ کاری و در پی آن رنگ آمیزی دیوارها، رنگ سفید را به خانه های ما می آورد. بسیاری از افراد هنوز هم ه تبع همان اصل قدیمی، رنگ سفید را برای خانه ی خود انتخاب می کنند. البته از این نکته نمی توان به راحتی گذشت که رنگ سفید نسبت به سایر رنگ ها ساده ترین است و همین امر نیز باعث شده تا ست کردن آن با هر نوع دکوراسیون و با هر جزئی از دکوراسیون آسان باشد.به عبارتی دیگر، رنگ سفید، پیشنهادی برای آن هایی است که به سادگی علاقه دارند و نگران این اند که مبادا کاغذ دیواری ای که انتخاب می کنند با دکوراسیون همخوانی کافی را نداشته باشد.

رنگ سفید را می توان در دکوراسیون مدرن، لاکچری، کلاسیک، اسپرت، هنری و هر سبک دکوراسیونی دیگری بدون هیچ نگرانی ای به کار برد. بسیار نادر است که در دکوراسیونی از رنگ سفید استفاده نشده باشد.

رنگ سفید، رنگی است که هرگز قدیمی نمی شود و چندین دهه است که در دکوراسیون خانه های مردم حضور داشته. رنگی که فضا را بسیار دلبازتر و بزرگ تر نشان می دهد و اگر نور پردازی خوبی در خانه شود، ترکیب آن با رنگ سفید یک هم نشینی بی نظیر را خلق می کند.

نکته ی مثبت دیگری که در رنگ سفید وجود دارد این است که به دلیل بازتاب بسیار خوب نور، تا ساعاتی از روز و نزدیک غروب هیچ نیازی روشن کردن لامپ نیست.

در خانه های مدرنی که از دکوراسیون مینیمال (دکوراسینون های بسیار ساده و بدون هیچ جزء اضافی که بسیار شیک به نظر می رسند) بهره می برند، رنگ سفید بیشترین رنگی است که در آن وجود دارد. شاید این امر بخاطر وجه مشترک سبک مینیمال و رنگ سفید باشد؛ وجه مشترکی به نام سادگی.

تمامی کاغذ دیواری های موجود در فروشگاه اینترنتی منزل از بهترین مواد اولیه تهیه شده اند تا بهترین کیفیت ممکن به شما عزیزان ارائه شود.

خرید کاغذ دیواری سفید

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی منزل، طرح های متنوع از کاغذ دیواری‌ های رنگ سفید را مشاهده کرده و پس از انتخاب طرح مورد نظرتان، آن را با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمائید.