نمایش 1–36 از 73 نتیجه

کاغذ دیواری سبز

همه ی ما بر این نکته توافق نظر داریم که رنگ سبز، طبیعی ترین رنگ موجود است. این رنگ که از ترکیب آبی و زرد به وجود آمده است، از جهتی، خنکا و لطافت رنگ آبی را به همراه دارد و از طرفی دیگر، گرما و صمیمیت رنگ زرد را. همین امر نیز باعث شده تا رنگ سبز به یکی از اصلی ترین رنگ های شاد و پر نشاط موجود تبدیل شود. به دلیل این که این رنگ نمادی از طبیعت است، از آن در بسیاری از نقاط دکوراسیون خانه ها استفاده می شود. کاغذ دیواری سبز نیز یکی از این محصولات است که با هدف نشاط بخشیدن به دکوراسیون خانه طراحی و تولید و روانه ی بازار می شوند.

حتی روانشاناسان نیز استفاده از این رنگ را در فضای اطرافمان پیشنهاد می کنند و آن را مانعی در مقابل تنش های ذهنی می دانند.

رنگ سفید یکی از اصلی ترین رنگ هایی است که با رنگ سبز می تواند هم نشینی خوبی را به وجود بیاورد. ترکیب این دو رنگ، همانند ترکیب رنگ هایی در طبیعت، بسیار باور پذیر است گویی که این دو رنگ بدون یکدیگر معنایی ندارند.

رنگ های کله غازی، مغز پسته ای، سبز فسفری، سبز چمنی از جمله مشتقات رنگ سبز هستند که در روشنایی با یکدیگر تفاوت دارند.

اگر قصد دارید برای سالن پذیرایی خانه ی خود فضایی رسمی و شیک را داشته باشید و در عین حال به رنگ های کرم، طلایی، قهوه ای و سایر رنگ های لوکس و کم نشاط تر تمایلی ندارید، حتماً به کاغذ دیواری هایی با رنگ سبز تیره نگاهی بیندازید. سبز تیره، از جهتی خاصیت رسمی بودن و کمی سنگینی را به دوش می کشد و از جهتی دیگر، همچنان سبز است و همان نشاط ذاتی رنگ سبز را داراست.

خرید کاغذ دیواری سبز

در فروشگاه اینترنتی منزل می توانید طرح هایی متنوع از کاغذ دیواری سبز را از طرح راه راه و ساده داماسک گرفته تا طرح های فانتزی و… را مشاهده کرده و پس از انتخاب، آن را به راحتی و با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت خریداری نمائید. در صورتی وجود هر گونه سوال یا مشکل در مورد نحوه ی خرید یا انتخاب طرح مورد نظرتان و ست کردن درست آن با دکوراسیون خانه ی خود، می توانید از مشاوره ی تلفنی فروشگاه اینترنتی منزل استفاده کنید.

سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510