نمایش 1–36 از 309 نتیجه

کاغذ دیواری پذیرایی

یکی از اصلی ترین فضاهای خانه، سالن پذیرایی است. سالن پذیرایی اولین جایی است که طراحان دکوراسیون و افراد عادی برای ایجاد یک دکوراسیون داخلی زیبا، روی آن دست می گذارند. سالن پذیرایی در خانه های ایرانی امروز، محلی برای تجمع افراد خانواده، محل پذیرایی از مهمان و رفت و آمد مکرر روزانه می باشد و هیچ کسی نمی تواند اهمیت سالن پذیرایی را نادیده بگیرد. پس دکوراسیون سالن پذیرایی یکی از مهم ترین گام های داشتن یک خانه ی زیبا و دلنشین است. کاغذ دیواری های پذیرایی آن دسته از محصولاتی هستند که برای ایجاد تغییری چشمگیر در سالن پذیرایی طراحی و عرضه شده اند.

همان طوری که اشاره شد، کانون توجه هر خانه ای، سالن پذیرایی آن است و هر سبک دکوراسیونی که برای خانه ی خود می خواهید را باید بر روی سالن پذیرایی طراحی و اجرا کنید؛ به طور مثال اگر سبک دکوراسیون لاکچری را برای خانه ی خود انتخاب کردید باید در ابتدای امر کاغذ دیواری ای متناسب با دکوراسیون لاکچری خریداری نمائید. البته صرفاً کاغذ دیواری نمی تواند فضا را کاملاً لاکچری نشان دهد بلکه باید در کنار آن عناصر دیگری مانند مبلمان های لاکچری و سلطنتی، استفاده از طرح چوب در خانه و… را رعایت نمود.

کاغذ دیواری‌های مختص به سالن پذیرایی ویژگی هایی را دارا می باشند که آن ها را نسبت به سایز کاغذ دیواری‌ها متمایز می کند. یه عنوان مثال رنگ بندی کاغذ دیواری‌های سالن پذیرایی به گونه ای است که در عین سنگین و  شیک بودن، همچنان نشاط و طراوت خاصی را نیز به محیط القاء کند. البته این ویژگی به طرح آن نیز بستگی دارد.

خرید کاغذ دیواری پذیرایی

شما می توانید در فروشگاه اینترنتی منزل کاغذ دیواری‌های پذیرایی متنوعی را مشاهده نموده و به راحتی با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت نسبت به خریداری آن اقدام نمائید.

سوالی دارید؟
09129615510 / 021-91303330