نمایش 1–36 از 219 نتیجه

کاغذ دیواری گلدار


انسان همیشه در طول تاریخ تلاش کرده که دور و بر خود را با گل‌ها و گیاهان زیبا و معطر تزئین کند. افرادی که در خانه ویلایی زندگی می‌کنند، معمولاً در منزل خود باغچه دارند و با کاشتن گل در باغچه‌ها نیاز خود به ارتباط با گل و گیاه را برآورده می‌کنند ولی امروزه بسیاری از خانواده‌ها آپارتمان‌نشین شده‌اند و مثل گذشته نمی‌توانند با گل و گیاه در ارتباط باشند. متخصصان دکوراسیون داخلی برای رفع این نیاز انسان، کاغذ دیواری گلدار را طراحی و روانه بازار کردند.
کاغذ دیواری گلدار نوعی کاغذ دیواری است که روی آن یک طرح گل خاص تکرار می‌شود. این مدل کاغذ دیواری برای دیوار پذیرایی، اتاق خواب و فضاهای مختلف منزل عالی است. تنوع طرح‌های این مدل کاغذ دیواری واقعاً بالا است و به همین خطر دست مشتریان برای انتخاب طرح دلخواه کاملاً باز است. بعضی از مدل‌های کاغذ دیواری با طرح گل، دارای گل‌های طبیعی و بعضی دیگر دارای گل‌های فانتزی هستند.
در صورتی که فضای منزل شما محدود و کوچک است و نور کمی دارد، سعی کنید سراغ کاغذ دیواری گلدار با رنگ‌های روشن و ملایم بروید؛ زیرا این رنگ باعث می‌شود که منزل شما بزرگ‌تر و روشن‌تر به نظر برسد. استفاده از کاغذ دیواری‌هایی با رنگ‌های تیره باعث می‌شود که منزل کوچک‌تر از اندازه واقعی خودش به چشم بیاید و روشنایی منزل را هم کاهش می‌دهد. نگاه کردن به کاغذ دیواری با طرح گلدار به فرد ببیننده انرژی و آرامش خاصی می‌بخشد. زیبایی این طرح به گونه‌ای است که انتخاب بسیار خوبی برای دیوار پشت تلویزیون به حساب می‌آید. در هنگام انتخاب کاغذ دیواری با طرح گل یک نکته را مد نظر داشته باشید: تمام دیوارهای منزل را با این مدل تزئین نکنید؛ زیرا این کار باعث می‌شود که کاغذ دیواری جلوه و زیبایی خودش را از دست بدهد و تکراری به نظر برسد.
برای زیباسازی دیوارهای منزل یا محیط اداری خود سعی کنید که از طرح‌های متنوع کمک بگیرید. البته این طرح‌های متنوع باید نوعی هماهنگی و سازگاری هم با یکدیگر داشته باشند. در کنار کاغذ دیواری‌های طرح‌دار از مدل‌های ساده هم استفاده کنید. فروشگاه اینترنتی منزل یکی از بهترین مراکز عرضه کاغذ دیواری گلدار است و به همین خاطر تلاش کرده کلکسیونی از زیباترین و جذاب‌ترین طرح‌های کاغذ دیواری با طرح گل را در سایت خود عرضه کند. در صورتی که تمایل به خرید این مدل کاغذ دیواری دارید کافی است سایز دیوار مورد نظر خود را به سایت منزل بدهید، طرح مورد علاقه خود را انتخاب و سپس سفارش خود را نهایی کنید.
02191303330 / 09129615520