نمایش 1–36 از 40 نتیجه

کاغذ دیواری کلاسیک


کاغذ دیواری کلاسیک برای فضاهای مختلف منزل مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع کاغذ دیواری با طرح‌ها و الگوهای متفاوت معرفی می‌شوند. بیشترین کاربرد کاغذ دیواری طرح کلاسیک مربوط به فضای اتاق پذیرایی است. فضای اتاق پذیرایی بیشتر از هر محیط دیگری نیاز به انتخاب کاغذ دیواری مناسب دارد. با انتخاب کاغذ دیواری کلاسیک می‌توان زیبایی محیط منزل را دوچندان کرد.
کاغذ دیواری‌های کلاسیک در تم‌های رنگی جذاب معرفی می‌شود. یاسی، بژ، کرم، نسکافه‎ای، طوسی و ... متداول‌ترین رنگ‌ها برای انتخاب کاغذ دیواری طرح کلاسیک هستند. کاغذ دیواری مدل کلاسیک به گونه‌ای طراحی شده که قابلیت تطبیق با هر نوع دکوراسیونی را دارد. الگوهای به کار رفته در کاغذ دیواریهای کلاسیک از هر نظر محبوب و زیبا هستند. خوشبختانه کاغذ دیواری طرح کلاسیک منوط به اتاق یا فضای خاصی نیست.در واقع دکورهای سنتی و دکوراسیون سلطنتی بیشترین تطبیق‌پذیری را با کاغذدیواری کلاسیک دارند.

آلبوم کاغذ دیواری کلاسیک

فروشگاه اینترنتی منزل آلبوم خاصی از کاغذدیواری کلاسیک ارائه می‌کند. بسیاری از افراد و خانم‌های خانه‌دار برای ترتیب دکوراسیون ایده‌آل و متفاوت از الگوهای کلاسیک کمک می‌گیرند. بخشی از الگو و طرح های کلاسیک را می‌توان از آلبوم کاغذ دیواری کلاسیک به دست آورد.
خوشبختانه کاغذ دیواری‌های کلاسیک تنوع زیادی دارند. مشتریان می‌توانند در آلبوم کاغذ دیواری‌های کلاسیک فروشگاه اینترنتی منزل، طرح مورد پسند و قابل تطبیق با دکوراسیون خود را انتخاب کنند. در این آلبوم ها می‌توان تنوع کاغذ دیواری را در الگو و رنگ‌های مختلف مشاهده کرد. مشتریان می‌توانند رنگ کاغذ دیواری کلاسیک را بر مبنای رنگ دکوراسیون منزل انتخاب کنند. در این صورت انسجام، هارمونی و هماهنگی بین اجزای دکوراسیون به خوبی حفظ می‌شود.

کاغذ دیواری کلاسیک جدید

کاغذ دیواری کلاسیک از جمله کاغذ دیواری‌هایی است که ابداً دمده و قدیمی نمی‌شود. به همین خاطر بیشتر محیط‌های مسکونی و حتی اداری از طرح کلاسیک در کاغذ دیواری استقبال می‌کنند. طرح‌های جدید کلاسیک برای افرادی که تمایل دارند تنوع خاصی را در محیط منزل تجربه کنند، اهمیت دارد.
طرح‌های جدید کلاسیک می‌توانند فضای منزل را به شکل اختصاصی جذاب کنند. برای کاغذ دیواری کلاسیک جدید از الگوهای متفاوت و زیبا استفاده می‌شود. کاغذ دیواری‌های کلاسیک جدید با توجه به نوع طرح و الگو می‌تواند قیمت بیشتری را به خود اختصاص دهد.
کاغذ دیواری‌های کلاسیک جدید نیز مانند طرح‌های گذشته از قابلیت هماهنگی زیادی برخوردار هستند. نمونه کاغذ دیواری‌های جدید از محدودیت‌های کاربردی خود فاصله گرفته‌اند. در واقع شما می‌توانید بسیاری از طرح‌های مدرن و خاص را در کاغذدیواری کلاسیک جدید مشاهده کنید.

خرید کاغذ دیواری کلاسیک

خرید کاغذ دیواری کلاسیک از دیرباز تا کنون مورد توجه است. طرح‌های کلاسیک متنوع بوده و می‌توانند برای فضاهای مختلف کارایی داشته باشند. خوشبختانه برای خرید کاغذ دیواری های کلاسیک هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد. هر فردی می‌تواند با توجه به سلیقه و نظر شخصی نوع کاغذ دیواری خود را خریداری کند. این کاغذ دیواری‌ها می‌توانند در کاغذهای مختلف تهیه شده باشند.

قیمت کاغذ دیواری کلاسیک

قیمت کاغذ دیواری کلاسیک از جمله مباحث مهم برای خرید کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری طرح کلاسیک با تنوع قیمت قابل توجهی عرضه می‌شود. این طرح‌ها با الگوهای مختلف شکل گرفته و آماده شده‌اند. الگوهای هندسی، الگوهای ساده و ... می‌توانند طرح کاغذ دیواری‌های کلاسیک باشند. قیمت کاغذدیواری کلاسیک با توجه به طرح و جنس کاغذ متفاوت است. البته ویژگی‌های دیگر کاغذ دیواری نیز تاثیر زیادی در قیمت کاغذ دیواری دارد.
کاغذ دیواری کلاسیک با ویژگی‌های خاصی معرفی می‌شود. کاغذ دیواری طرح کلاسیک می‌تواند برای فضاهای مختلف کاربرد داشته باشد. با توجه به توضیحات داده شده شما می توانید بهترین خرید را در فروشگاه منزل داشته باشید.
02191303330 / 09129615520