نمایش دادن همه 12 نتیجه

کاغذ دیواری اسپرت


کاغذ دیواری‌ ها طرح های متنوعی را شامل می شوند. یکی از طرح های پر طرفدار که امروزه کاربرد فراوانی هم در خانه ها مردم دارد، کاغذ دیواری اسپرت است. کاغذ دیواری‌ های اسپرت دارای طرح هایی بزرگ هستند و رنگ بندی پر نشاطی را هم شامل می شوند؛ همین امر نیز باعث شده تا این کاغذ دیواری‌ ها انرژی بخش و پر نشاط باشند.
این دسته از کاغذ دیواری‌ ها به دلیل استفاده از رنگ های بسیار متنوع، دست شما را در انتخاب باز می گذارد و به راحتی و با کمترین زحمتی با انواع دکوراسیون های مدرن و اسپرت خانه ها ست می شود؛ همین نکته هم باعث شده تا طرفداران بسیاری را به خود جذب کند. پس نیازی نیست در هنگام انتخاب این نوع کاغذ دیواری‌ ها به مبلمان یا رنگ بندی سایر اجزای خانه توجه زیادی کنید چون انعطاف پذیری کاغذ دیواری‌ های اسپرت با دکوراسیون های مختلف نسبتاً خوب است.
از این کاغذ دیواری‌ ها بیشتر در اتاق خواب استفاده می کنند ولی استفاده از آن ها در سالن پذیرایی هم رایج است. طرح اسپرت، طرحی است که فرم و قالب قدیمی و کلاسیک کاغذ دیواری‌ ها را در هم شکسته و دارای طرح هایی خلاقانه و جدید است. همین موضوع مورد پسند بسیاری از افرادی است که از فرم قدیمی کاغذ دیواری‌ ها خسته شده اند و اصطلاحاً «یک چیز جدید می خواهند» !

خرید کاغذ دیواری اسپرت

در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل درباره ی انتخاب طرح مورد نظرتان یا در مورد نحوه خرید، می توانید از مشاوره ی تلفنی فروشگاه اینترنتی منزل بهره مند شوید. تمامی کاغذ دیواری‌ های موجود در فروشگاه اینترنتی منزل از بهترین مواد با آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید شده اند.
سوالی دارید؟
09129615510 / 021-91303330