مشاهده همه 12 نتیجه

کاغذ دیواری اسپرت


کاغذ دیواری‌ ها طرح های متنوعی را شامل می شوند. یکی از طرح های پر طرفدار که امروزه کاربرد فراوانی هم در خانه ها مردم دارد، کاغذ دیواری اسپرت است. کاغذ دیواری‌ های اسپرت دارای طرح هایی بزرگ هستند و رنگ بندی پر نشاطی را هم شامل می شوند؛ همین امر نیز باعث شده تا کاغذ دیواری طرح اسپرت انرژی بخش و پر نشاط باشند. کاغذ دیواری اسپرت به دلیل ویژگی های خاص خود امروزه در بازار ایران بسیار محبوب و یکی از پرفروش ترین طرح ها می باشد.
این دسته از کاغذ دیواری‌ ها به دلیل استفاده از رنگ های بسیار متنوع، دست شما را در انتخاب باز می گذارد و به راحتی و با کمترین زحمتی با انواع دکوراسیون های مدرن و اسپرت خانه ها ست می شود؛ همین نکته هم باعث شده تا طرفداران بسیاری را به خود جذب کند. پس نیازی نیست در هنگام انتخاب کاغذ دیواری اسپرت به مبلمان یا رنگ بندی سایر اجزای خانه توجه زیادی کنید چون انعطاف پذیری کاغذ دیواری‌ های طرح اسپرت با دکوراسیون های مختلف نسبتاً خوب است.
از کاغذ دیواری اسپرت بیشتر در اتاق خواب استفاده می کنند ولی استفاده از آن ها در سالن پذیرایی و اتاق نوجوان پسر و دختر هم رایج است. طرح اسپرت، طرحی است که فرم و قالب قدیمی و کلاسیک کاغذ دیواری‌ ها را در هم شکسته و دارای طرح هایی خلاقانه و جدید است. همین موضوع مورد پسند بسیاری از افرادی است که از فرم قدیمی کاغذ دیواری‌ ها خسته شده اند و اصطلاحاً «یک چیز جدید می خواهند» !

خرید کاغذ دیواری اسپرت

در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل درباره ی انتخاب طرح مورد نظرتان یا در مورد نحوه خرید کاغذ دیواری اسپرت، می توانید از مشاوره ی تلفنی فروشگاه اینترنتی منزل بهره مند شوید. تمامی کاغذ دیواری‌ های طرح اسپرت موجود در فروشگاه اینترنتی منزل از بهترین مواد با آخرین تکنولوژی روز دنیا تولید شده اند.
02191303330 / 09129615520