مشاهده همه 23 نتیجه

کاشی بین کابینتی

راهنما خرید


کاشی ها نقش بزرگی در دکوراسیون آشپزخانه دارند. انتخاب طرح و رنگ مناسب کاشی برای آشپزخانه ممکن است بسیار سخت و دشوار به نظر برسد و علاوه بر آن، ممکن است هزینه ی بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. کاشی بین کابینتی یا تایل بین کابینتی با این منظور طراحی شده تا این چنین مشکلاتی را رفع کند. تا همین چند سال پیش، آشپزخانه ها از یک طرح کاشی به صورت یکدست پوشیده می شد و معمولاً طرح های متنوعی هم دارا نبودند؛ همین امر باعث می شد فضای آشپرخانه ها آن چنان جذاب و دلنشین نباشد. اکنون می توان نواحی پشت کابینت را با کاشی های ساده پوشاند و نواحی بین کابینت های بالا و پایین و سینک را با سرامیک بین کابینتی با طرح های شیک و متنوع پوشاند.
جنس کاشی های بین کابینتی از جنس همان کاشی های عادی و معمول در بازار است ولی نقطه تمایز آنها با کاشی های معمولی، تنوع طرح آن هاست. تنوع رنگی کاشی مابین کابینت بی نظیر است؛ به طوری که با هر سبک دکوراسیون و هر تم رنگی در دکوراسیون قابل هماهنگی است. در انتخاب تایل بین کابینتی، همان طوری که از نام آن نیز مشخص است، اولین چیزی که باید به آن توجه کرد هماهنگی رنگ سرامیک بین کابینتی با رنگ کابینت است و دومین چیز نوع نورپردازی آشپزخانه است، البته قبل از هر چیز سلیقه ی شخصی در ارجحیت قرار دارد.
کاشی بین کابینت در فضای خالی آشپزخانه نصب شده و جلوه‌‌ای زیبا به دکوراسیون خانه می‌بخشد. از سرامیک بین کابینتی در حدفاصل میان کابینت‌های آشپزخانه و در ردیف میانی دیوارها استفاده می‌شود تا زیبایی آشپزخانه با استفاده از رنگ و طرح این کاشی‌ها دوچندان گردد. پاکیزگی نیز از دیگر ویژگی‌های نصب کاشی مابین کابینت است زیرا از کاشی برای افزایش سطح بهداشت آشپزخانه بهره گرفته می‌شود. کاشی ها به راحتی تمیز شده و قابل شستشو است و تایل بین کابینتی نیز این ویژگی مهم را دارند. کاشی چسبی بین کابینتی نصب راحت و ساده‌‌ای دارد و در مدتی کوتاه به بخش میانی دیوارهای آشپزخانه متصل می‌گردد. در دکوراسیون کلاسیک و مدرن از تایل بین کابینتی استفاده می‌شود زیرا تنوع طرح و رنگ و جنس در آن فراوان است و برای هر نوع دکوراسیونی انواع مورد نظر یافت می‌شود.

کاشی بین کابینتی جدید

جدیدترین مدل کاشی بین کابینت از متریال متنوع و در طرح‌های گوناگون تولید می‌شود. سرامیک بین کابینتی جدید از جنس سرامیک و در طرح‌های مختلف مانند گل‌دار یا طرح طلایی تهیه می‌شود و جدیدترین کاشی بین کابینتی در جنس‌های دیگری به جز سرامیک مانند شیشه و کاپوزیت نیز تهیه و تولید شده و قابل نصب در انواع آشپزخانه‌های مدرن و جدید است. جنس مدل تایل بین کابینتی جدید می‌تواند شیشه، استیل، کامپوزیت، پی‌وی‌سی و آلومینیوم و در رنگ نقره‌‌ای، طلایی، رنگارنگ، شیشه رنگی شفاف یا مات و استیل نقره‌‌ای مات یا شفاف باشد.

انتخاب مدل کاشی بین کابینت

برای انتخاب مناسب مدل کاشی بین کابینتی بهتر است ابتدا با چند نوع رایج و جدید انواع سرامیک بین کابینتی آشنا شویم. در اینجا از بین مدل‌های کاشی آشپزخانه بین کابینت به توضیح دو نوع مهم و پر کاربرد از بین محبوب‌ترین انواع این نوع کاشی می‌پردازیم. کاشی موزاییکی و کاشی سه بعدی، هر دو نوع کاشی مابین کابینت نام برده شده در دکوراسیون مدرن و شیک امروزی به کار می‌روند. تایل بین کابینتی سه بعدی عمق و جذابیت ویژه‌ای به آشپزخانه می‌بخشد و نوع موزاییکی نیز خانه را شیک و در عین حال گرم و صمیمی می‌سازد.

کاشی آشپزخانه بین کابینت

کاشی بین کابینت آشپزخانه در دکوراسیون داخلی بسیار رایج شده است و در انواع مختلفی به کار می‌رود. طراحان از سرامیک بین کابینت آشپزخانه با توجه به هماهنگی با دکوراسیون کلی آشپزخانه بهره می‌گیرند تا هماهنگی مناسبی بین دیوارها و اجزا مختلف آشپزخانه ایجاد کنند. کاشی بین کابینت آشپزخانه مدرن نیز به وفور مورد استفاده قرار می‌گیرد و در جنس‌های استیل یا کامپوزیت و در طرح‌های مدرن، انتزاعی و رنگارنگ در بازار به فروش می‌رسد.
سرامیک بین کابینتی برای انواع کابینت سفید یا کابینت چوبی و رنگی عرضه می‌شود. بهتر است رنگ‌های تند و روشن و یا تایل بین کابینتی نقره‌‌ای و طلایی برای بین کابینت‌های سفید مورد استفاده قرار گیرد و اگر کابینت‌ها رنگ‌های تیره دارند از انواع رنگ متضاد مانند سفید یا روشن استفاده شود. استفاده از کابینت سفید در جدیدترین انواع دکوراسیون داخلی آشپزخانه رواج پیدا کرده و بهره گرفتن از انواع سرامیک بین کابینتی متناسب با این نوع کابینت به زیبایی خانه می‌افزاید. رنگ طلایی و نقره‌‌ای دو رنگی است که برای کاشی مابین کابینت سفید بسیار استفاده می‌شود ولی انواع طرح دار این نوع کاشی‌ها نیز در کنار کابینت سفید هماهنگی ایجاد کرده و طرفداران بسیاری دارد.

قیمت کاشی بین کابینتی

قیمت کاشی بین کابینتی با توجه به جنس کاشی، طراحی آن و نوع عرضه تعیین می‌شود. قیمت کاشی بین کابینت چسبی ممکن است کمی بالاتر باشد ولی این نوع بین کابینتی کاشی نصب آسانی دارد و روند کار را به قدری آسان می‌کند که قیمت بالاتر آن قابل توجیه است. قیمت تایل بین کابینتی بالاتر از انواع ساده این کاشی‌ها است ولی با توجه به تغییر شگرفی که در دکوراسیون داخلی ایجاد می‌کند این هزینه‌ها برای پوشش بخش کوچکی از خانه یعنی مابین کابینت‌ها بسیار مناسب است. برای تغییر دکوراسیون نیاز به مقدار زیادی از بین کابینتی نیست با وجود همین مقدار کاشی تغییرات زیادی در دکوراسیون خانه ایجاد می‌کند.

خرید اینترنتی کاشی بین کابینتی

امروزه خرید اینترنتی با توجه به تنوع اجناس در فروشگاه‌های اینترنتی افزایش یافته است، این نوع خرید با صرفه جویی در زمان و امکان مقایسه قیمت و سایر ویژگی‌های کالا مزایای فراوانی دارد. برای خرید کاشی بین کابینتی نیز خرید اینترنتی باعث صرفه جویی در زمان شما شده و با یک کلیک ساده می‌توانید هر نوع از کاشی مابین کابینت را خریداری کنید. انواع فروشگاه‌هایی که به فروش بین کابینتی می‌پردازند تنوع و گوناگونی فراوانی از انواع تایل بین کابینتی را به نمایش گذاشته و با عکاسی دقیق از انواع مختلف این نوع کاشی انتخاب و خرید کاشی بین کابینت را تسهیل می‌کنند.

انواع کاشی بین کابینتی

انواع کاشی‌های بین کابینتی از نظر طراحی شامل طرح گلدار، طرح مرمر و طرح فانتزی است. انواع کاشی بین کابینت آشپزخانه از نظر جنس و رنگ نیز شامل انواع آیینه‌‌ای، طلایی، استیل، آلومینیومی و شیشه‌‌ای است که هر کدام با توجه به دکوراسیون داخلی آشپزخانه انتخاب شده و می‌توانند زیبایی ویژه‌‌ای به آشپزخانه ببخشید. طرح تایل بین کابینت با توجه به رنگ و مدل کابینت‌ها انتخاب شده و لازم است با کابینت‌ها و آشپزخانه همخوانی و هماهنگی داشته باشد.

کاشی بین کابینتی مدرن

سرامیک بین کابینتی با توجه به جنس و رنگ و مدل می‌تواند مدرن یا کلاسیک باشد. کاشی چسبی بین کابینتی مدرن در طرح‌های جدید و از جنس شیشه یا سرامیک و استیل تهیه می‌شود و دارای اشکال، مدل و طرح‌های به روز و شیک است. از تایل بین کابینتی مدرن در دکوراسیون داخلی امروزی، و با سبک مدرن استفاده می‌شود.

کاشی بین کابینتی ممبران

یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین انواع بین کابینتی، کاشی بین کابینتی ممبران است چون استفاده از کابینت ممبران به دلیل قیمت و ظاهر مدرن طرفداران فراوان دارد. کابینت ممبران که در طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون عرضه می‌شود و قیمت آن مناسب‌تر از انواع دیگر است در کنار سرامیک بین کابینتی ممبران ظاهری زیبا و مدرن به آشپزخانه می‌بخشید. تایل بین کابینتی ممبران در رنگ‌های گوناگون موجود است و بهتر است در انتخاب آن به هماهنگی میان رنگ کابینت ممبران و رنگ بین کابینتی توجه کرد.

نصب کاشی بین کابینتی

نصب کاشی بین کابینتی راحت و آسان است و در چند ساعت انجام می‌شود. کاشی بین کابینتی پشت چسب‌دار به راحتی نصب شده و در زمان کوتاهی دکوراسیون آشپزخانه شما را تغییر می‌دهد. زمان نصب سرامیک بین کابینتی بین یک ساعت تا یک روز است و فرآیند راحت و آسان نصب آن زمان نصب کاشی را بسیار کاهش داده است. در گذشته برای نصب کاشی نیاز به چند روز فعالیت نصاب بود ولی با کاشی تزیینی بین کابینت جدید نصاب یا حتی خود شما به راحتی و بدون به هم ریختگی و دردسر می توانید آن ها را نصب کنید. طریقه نصب سرامیک بین کابینت به این صورت است که توری چسب‌دار پشت کاشی‌ها را در جایگاه قرار داده و به دیوار می‌چسبانند. در بعضی از تایل بین کابینتی سطح یکدست و وسیعی به این طریق چسبانده می‌شود و نیازی به قرار دادن یکی یکی کاشی‌ها و چسباندن آنها به یکدیگر نیست زیرا از پیش به هم چسبیده شده‌ اند.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510