مشاهده همه 19 نتیجه

فیلتر
نمایش 12 18 24

کاشی بین کابینتی بژ قهوه ای کد ۲۱۸

کاشی بین کابینتی طلایی کد ۲۱۷

کاشی بین کابینتی گلبهی قهوه ای کد ۲۱۶

کاشی بین کابینتی کرم و طلایی کد ۲۱۵

کاشی بین کابینتی طلایی کد ۲۱۴

کاشی بین کابینتی سفید صدفی ، کرم و طلایی کد ۲۱۳

کاشی بین کابینتی آلومینیومی آینه ای کد ۲۱۲

کاشی بین کابینتی طلایی آینه ای کد ۲۱۱

کاشی بین کابینتی کد ۲۱۰

کاشی بین کابینتی طلایی کد ۲۰۹

کاشی بین کابینتی آلومینیومی کد ۲۰۸

کاشی بین کابینتی آلومینیومی آینه ای کد ۲۰۷

کاشی بین کابینتی کد ۲۰۶

کاشی بین کابینتی آلومینیومی کد ۲۰۵

کاشی بین کابینتی کرم طلایی کد ۲۰۴

کاشی بین کابینتی کد ۲۰۳

کاشی بین کابینتی کد ۲۰۲

کاشی بین کابینتی استیل کد ۲۰۱

کاشی بین کابینتی طلایی کد ۲۰۰

کاشی بین کابینتی

کاشی ها نقش بزرگی در دکوراسیون آشپزخانه دارند. انتخاب طرح و رنگ مناسب کاشی برای آشپزخانه ممکن است بسیار سخت و دشوار به نظر برسد و علاوه بر آن، ممکن است هزینه ی بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. کاشی بین کابینتی با این منظور طراحی شده تا این چنین مشکلاتی را رفع کند.

تا همین چند سال پیش، آشپزخانه ها از یک طرح کاشی به صورت یکدست پوشیده می شد و معمولاً طرح های متنوعی هم دارا نبودند؛ همین امر باعث می شد فضای آشپرخانه ها آن چنان جذاب و دلنشین نباشد.

اکنون می توان نواحی پشت کابینت را با کاشی های ساده پوشاند و نواحی بین کابینت های بالا و پایین و سینک را با کاشی های بین کابینتی با طرح های شیک و متنوع پوشاند.

جنس کاشی های بین کابینتی از جنس همان کاشی های عادی و معمول در بازار است ولی نقطه تمایز این کاشی ها با کاشی های معمولی، تنوع طرح آن هاست. تنوع رنگی این کاشی ها هم بی نظیر است؛ به طوری که با هر سبک دکوراسیون و هر تم رنگی در دکوراسیون قابل هماهنگی است.

در انتخاب کاشی بین کابینتی، همان طوری که از نام آن نیز مشخص است، اولین چیزی که باید به آن توجه کرد هماهنگی رنگ کاشی با رنگ کابینت است و دومین چیز نوع نورپردازی آشپزخانه است. البته قبل از هر چیز سلیقه ی شخصی در ارجحیت قرار دارد.