نمایش دادن همه 28 نتیجه

پرده پانچ پسرانه


پرده های پانچ جز پرده های مدرنی هستند که مدتی است طرفداران زیادی را به خود جذب کرده است. این پرده ها به دلیل این که چاپی هستند و هر نوع طرح با هر نوع رنگ بندی ای قابل چاپ روی آن ها می باشد تنوع طرح و رنگ فوق العاده بالایی در آن ها مشاهده می شود. یکی از دسته بندی های موجود در این پرده ها، طرح پسرانه می باشد که طرح های زیادی را در خود شامل می شود.
نکته ی قابل توجهی که در این پرده ها به چشم می خورد سادگی فوق العاده ی آن هاست که باعث می شود نصب و و در آوردن آن ها به آسانی صورت بگیرد. علاوه بر آن، این سادگی در پرده های پانچ عمدتاً آن ها را مینیمال و مدرن تر نشان می دهد و نصب آن ها در خانه می تواند فضایی مدرن تر را به وجود آورد.

قیمت و مشخصات پرده پانچ پسرانه

این دسته از پرده های پانچ رنگ های خاص و منحصر به فردی را شامل می شوند که مناسب با شخصیت پسرهای نوجوان و جوان باشد و فضایی متناسب با این رده ی سنی را تداعی کند. طرح های اسپرت جز اصلی ترین طرح هایی هستند که در این دسته بندی جای می گیرند.

خرید پرده پانچ پسرانه

برای خرید این دسته از پرده های پانچ چاپی می توانید در فروشگاه اینترنتی منزل در بین طرح های مختلف با رنگ های متنوع طرح مورد نظر خود را انتخاب نموده و سپس به راحتی اقدام به خریداری نمائید.
سوالی دارید؟
02191303330 / 09129615510