مشاهده همه 14 نتیجه

پرده زبرا


پرده زبرا از جمله پرده هایی است که به تازگی وارد بازار ایران شده اند ولی از همان ابتدای کار خود با استقبال خوبی مواجه شده اند. طراحی این گونه پرده ها به گونه ای است که دو لایه ی موازی روی هم قرار دارند.  همین امر نیز باعث می شود تا امکان تنظیم نور در فضا فراهم شود.
در دکوراسیون، نور عنصر مهمی است که تنظیم آن می تواند تاثیر به سزایی در هماهنگی بین عناصر دکوراسیون داشته باشد. شاید تنظیم نور در بسیاری از مواقع میسر نباشد ولی با استفاده از پرده‌ ی زبرا این چالش تا حدودی رفع شده است. این دسته از پرده‌ ها، ترکیبی از کارایی پرده‌ های توری، پرده شیدرول و پرده کرکره را دارند که همین امر نیز نقطه قوت آن نسبت به سایر دسته ها محسوب می شود.
دلیل نام گذاری پرده‌ ی زبرا (به معنی راه راه) این است که هر کدام از دو لایه ی این پرده، به صورت یکی در میان از تور و پارچه ساخته شده اند و اگر هر لایه ی آن را به صورت جداگانه ببینیم، راه راه به نظر می رسد.قرار گرفتن قسمت های پارچه ای و توری روی هم و جابجایی آن ها باعث تنظیم نور محیط می شود. این تنظیم نور بین 10 تا 50 درصد است.
امروزه تنوع مدل و رنگ بسیار متنوعی از پرده های زبرا در بازار موجود می باشد که همین امر باعث شده تا بتوان برای هر فضایی با هر سبک دکوراسیونی پرده ی زبرا را انتخاب کرد. این نوع پرده ها را می توان هم بصورت دستی و هم به صورت برقی نصب کرد.
02191303330 / 09129615520