نمایش دادن همه 5 نتیجه

آسمان مجازی


آسمان مجازی از جمله محصولات دکوراسیون است که چند سالی است وارد بازار شده اند و به خوبی مورد استقبال واقع شده اند. آسمان مجازی مناسب برای آن دسته افرادی است که می خواهند روح تازه ای را به خانه ی خود بدهند؛ رنگ آبی آسمان که نشاط فوق العاده ای را به محیط می دهد تاثیر بسیار خوبی بر روی بیننده دارد و فضا را پر نشاط تر خواهد کرد. آسمان‌ های مجازی را عمدتاً بر روی سقف نصب می کنند اما به ندرت آن را روی پنجره هم به کار می برند.
طرح های آسمان مجازی بسیار متنوع اند و به طوری با ظرافت و دقیق طراحی شده اند که فضایی دلنشین را تداعی می کند. این دسته از پوستر سقفی ها برای انواع فضاهای داخلی خانه از جمله سالن پذیرایی ، اتاق خواب ، و همچنین محل کار هم مناسب می باشند.
نکته ای بسیار مهم هم که در مورد این دسته از محصولات باید رعایت کرد، نورپردازی مناسب آن است که نیازمند ظرافت های خاصی می باشد. در نورپردازی، نباید از لامپ های حبابی و نور متمرکز استفاده نمود بلکه باید نور را به گونه ای پخش کرد که تمام پس زمینه ی آسمان‌ مجازی به صورت یکپارچه ظاهر شود. استفاده از لامپ های LED که جدیداً کاربرد بسیاری دارد، بهترین گزینه برای نورپردازی سقف است.

خرید آسمان مجازی

برای خرید آسمان مجازی‌ به راحتی می توانید در بین طرح های متنوع موجود در فروشگاه منزل طرح مورد نظر خود را انتخاب نموده و اقدام به سفارش کنید.
سوالی دارید؟
09129615510 / 021-91303330